تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت که باهنر و مصباحی مقدم، نام حسن روحانی را به لیست کاندیداهای احتمالی اصولگرایان اضافه کرده اند. به گزارش ایسکانیوز حمیدرضا ترقی عضو ارشد موتلفه در گفتگو با «انتخاب» درباره لیست اصولگرایان از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: این لیست دو هفته پیش در جلسه ای که اکثر […]

[ad_1]

حمید رضا ترقی

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت که باهنر و مصباحی مقدم، نام حسن روحانی را به لیست کاندیداهای احتمالی اصولگرایان اضافه کرده اند.

به گزارش ایسکانیوز حمیدرضا ترقی عضو ارشد موتلفه در گفتگو با «انتخاب» درباره لیست اصولگرایان از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: این لیست دو هفته پیش در جلسه ای که اکثر اصولگرایان در آن حضور داشتند بسته شد. البته باید بگویم امکان تغییر این لیست وجود دارد.

وی ادامه داد: ۳۵ نفر در آن لیست هستند که آقای باهنر و مصباحی مقدم نیز نام حسن روحانی را به آن لیست اضافه کردند و همچنین تمامی کاندیدای انتخابات سال ۹۲ نیز در این لیست مشاهده می شود.

ترقی افزود: در این لیست نیز اسم آقای احمدی نژاد نیز به چشم می آید که امکان تغییر در این لیست وجود دارد. در پایان تنها به یک نفر خواهیم رسید.

وی خاطرنشان کرد: اظهار نظرهایی که الان صورت میگیرد همه شخصی است و در حال حاضر، اصلا اظهار نظرهای جمعی نداریم. تا الان هر کسی سخنی گفته و می گوید بر اساس نظر شخصی خودش بوده است و آن ها را نمی توان به حساب اصولگرایان گذاشت.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس