تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: هر سال، انتخابات، برای کشور مناسب نیست، چراکه فضای انتخاباتی هر سال فضا و امور کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به گزارش ایلنا، محمدرضا باهنر در نشست خبری خود به عنوان دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه جام در سال ۶۷ مجوز فعالیت گرفت که […]

[ad_1]

 دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: هر سال، انتخابات، برای کشور مناسب نیست، چراکه فضای انتخاباتی هر سال فضا و امور کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا باهنر در نشست خبری خود به عنوان دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه جام در سال ۶۷ مجوز فعالیت گرفت که عملا شاخه مهندسین حزب جمهوری بود، خاطرنشان کرد: یازدهمین کنگره جام، ۱۱ شهریور امسال برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه جام در این کنگره چند کار را دنبال می‌کند؛ گفت: تغییرات مرامنامه و اساسنامه و تصویب برنامه ۲ ساله و برگزاری انتخابات شورای مرکزی از برنامه‌هایی است که انجام خواهد شد.

باهنر با اعلام این خبر که ۱۲ مرداد پیش‌کنگره حزب با حضور دبیران استانی برگزار می‌شود، ابراز داشت: جام از معدود جمعیت‌هایی است که اعضای استانی‌اش هم انتخابی شده و مسائل آن دموکراتیک جلو می‌رود.

نایب رییس سابق مجلس در پاسخ به این سوال که آیا برای کاندیدا شدن قصدی دارد، اعلام کرد: تلاش‌ها و فعالیت درون تشکیلاتی و حزبی جریان‌ها آغاز شده است و سعی می‌کنیم فعالیت دولت‌ها را عالمانه و منصفانه نقد کنیم؛ هرچند ممکن است برخی از این دو اصل خارج بشوند که البته این کار بداخلاقی است لذا به همه رقبا توصیه می‌کنیم از جاده نقد از مسیر انصاف خارج نشوند و نقدهایشان عالمانه و مستند باشد.

این فعال اصولگرا با بیان اینکه نباید فضا زود انتخاباتی شود، متذکر شد: این توصیه رهبری است. ما دو سه سال قبل در مجمع تشخیص به این رسیدیم هر سال، انتخابات، برای کشور مناسب نیست، چراکه فضای انتخاباتی هر سال فضا و امور کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد لذا مردم آنقدر گرفتاری دارند که لازم است به امور بپردازیم.

او در پاسخ به سوالی در مورد دلایل هجمه به حسین فریدون اظهار داشت: ممکن است برای برخی افراد سوالاتی ایجاد شود. آقای فریدون از روز اول کنار روحانی بود. حتی به شوخی می گفتند اگر عکسی از روحانی و فریدون باهم پیدا نکردید، جایزه دارید.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس