تاریخ انتشار: ۰۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  رییس کل بانک مرکزی از ابلاغ دستورالعمل و ضوابط اجرایی خرید و فروش ارز توسط بانک ها بر اساس ارز آزاد در هفته آینده خبر داد و گفت: این اقدام گامی در راستای تحقق پیش نیازهای یکسان سازی نرخ ارز محسوب می شود. به گزارش روز جمعه ایرنا از بانک مرکزی، ولی اله سیف […]

[ad_1]

 رییس کل بانک مرکزی از ابلاغ دستورالعمل و ضوابط اجرایی خرید و فروش ارز توسط بانک ها بر اساس ارز آزاد در هفته آینده خبر داد و گفت: این اقدام گامی در راستای تحقق پیش نیازهای یکسان سازی نرخ ارز محسوب می شود.

به گزارش روز جمعه ایرنا از بانک مرکزی، ولی اله سیف در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی که عصر پنجشنبه در محل استانداری در مشهد تشکیل شد، افزود: بر اساس دستورالعملی که هفته آینده ابلاغ می شود، بانک ها مجاز می شوند ارز آزاد مشتری را تحویل گرفته و نسبت به خرید و فروش آن اقدام کنند.

وی ادامه داد: در این دستورالعمل صادرکنندگان می توانند ارز حاصل از صادرات خود را به بانک بفروشند و یا سپرده گذاری کنند.

رییس کل بانک مرکزی اطمینان داد که نرخ ارز تا پایان سال یکسان سازی می شود.

وی تاکید کرد: قرار نیست بانک ها اصول بانکی خود را زیر پا بگذارند. باید به پروژه هایی تسهیلات داد که بتوانند منابع را به بانک بازگردانند و به تسهیلات به عنوان تسهیلات یک بار مصرف دیده نشود. این امر در دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه و مهمی دارد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما
  1. سلام
    تصمیات عجولانه کشور را ویران خواهد کرد.

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس