تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون فرهنگی دانشگاه تهران از راه اندازی شبکه مولتی مدیا در این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشجویان از طریق این شبکه می توانند فیلمهای مختلف را دانلود و از طریق سیستم های شخصی مشاهده کنند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، مجید سرسنگی گفت: درحال برنامه ریزی هستیم تا از طریق […]

[ad_1]

معاون فرهنگی دانشگاه تهران از راه اندازی شبکه مولتی مدیا در این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشجویان از طریق این شبکه می توانند فیلمهای مختلف را دانلود و از طریق سیستم های شخصی مشاهده کنند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، مجید سرسنگی گفت: درحال برنامه ریزی هستیم تا از طریق فضای مجازی امکانی را فراهم کنیم تا دانشجویان بتوانند در ساعاتی از روز که تداخلی با برنامه درسی آنها ندارد از طریق شبکه مولتی مدیای فرهنگی دانشگاه بتوانند به یک بانک فیلم دسترسی داشته باشند.

او افزود: زیرساخت های این موضوع فراهم شده و با یک شرکت درحال مذاکره هستیم تا اجرای این برنامه عملیاتی شود.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران گفت: این شبکه تنها شامل فیلم های سینمایی نیست بلکه فیلم های مستند، فیلم های معرفی مفاخر و شخصیت های فرهنگی و علمی کشور نیز در این شبکه قرار داده خواهد شد.

سرسنگی ادامه داد: نوع فیلم هایی که در این شبکه قرار داده خواهد شد متناسب با فرهنگ دانشگاهی است و قصد نمایش فیلم هایی عمومی و عامه پسند را در این شبکه نداریم.

او گفت: با راه اندازی این شبکه به دنبال نمایش فیلم هایی هستیم که فضای فرهنگی دانشگاه را ارتقا دهند.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران ادامه داد: با نمایش فیلم هایی از مفاخر و شخصیت های علمی و دانشگاهی کشور در این شبکه بستری فراهم می شود تا دانشجویان بتوانند الگو سازی کنند.

سرسنگی گفت: زیرساخت های این طرح فراهم شده اما اجرای آن منوط به تامین بودجه است درحال مذاکره هستیم تا علاوه بر بودجه دانشگاه بتوانیم با کمک خیرین و نهادهای فرهنگی این طرح را در دانشگاه کلید بزنیم.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس