تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] حاتمی یزد گفت: قرارگاه سازندگی خاتم از طریق شرکت‌های دیگر خود فعالیت خود را ادامه خواهند داد همانند دوره تحریم‌ها که بیشتر با بانک‌های چینی کار می‌کردند اکنون نیز از این طریق فعالیت خواهند داشت. احمد حاتمی یزد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص خودداری بانک‌های سپه و ملت در ارائه خدمات […]

[ad_1]

حاتمی یزد گفت: قرارگاه سازندگی خاتم از طریق شرکت‌های دیگر خود فعالیت خود را ادامه خواهند داد همانند دوره تحریم‌ها که بیشتر با بانک‌های چینی کار می‌کردند اکنون نیز از این طریق فعالیت خواهند داشت.

احمد حاتمی یزد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص خودداری بانک‌های سپه و ملت در ارائه خدمات به قرارگاه سازندگی خاتم، اظهار داشت: یکی از موارد پذیرفته شده از سوی دولت ایران این است که اشخاص حقیقی و حقوقی مورد تحریم سازمان ملل را در داخل ایران نیز تحریم کند که این موضوع مربوط به حوزه بانک‌ها و کارگزاری‌ها هم می‌شود.


وی با اشاره به نام ۲۰۰ شخص و شرکتی که در لیست تحریم‌های آمریکا قرار دارند، افزود: بانک‌ها باید به افرادی خدمات بدهند که مشمول‌تحریم‌ها نباشند و اگر بانکی به فردی که در این لیست است خدماتی ارائه دهد آن بانک هم ممکن است تحریم شود.


مدیرعامل‌اسبق بانک صادرات و تجارت گفت: در صورتی‌که یک مشتری جزو این لیست باشد و به بانک‌های ملت و سپه مراجعه کند با توجه به اینکه ممکن است این بانک‌ها هم تحریم شوند از ارائه خدمات خودداری خواهند کرد.


حاتمی یزد تصریح کرد: البته قرارگاه سازندگی خاتم از طریق شرکت‌های دیگر خود فعالیت خود را ادامه خواهند داد همانند دوره تحریم‌ها که بیشتر با بانک‌های چینی کار می‌کردند اکنون نیز از این طریق فعالیت خواهند داشت.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس