تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مراسم رسمی روز جهانی گردشگری در سال ۲۰۱۶ امروز (۲۷ سپتامبر) در شهر بانکوک پایتخت تایلند برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از سایت سازمان جهانی گردشگری، شهر بانکوک تایلند که امسال با کنار زدن لندن به عنوان پربازدیدترین شهر گردشگری جهان در سال ۲۰۱۶ انتخاب شده است، امروز سه‌شنبه (۲۷ سپتامبر) میزبان […]

[ad_1]

مراسم رسمی روز جهانی گردشگری در سال ۲۰۱۶ امروز (۲۷ سپتامبر) در شهر بانکوک پایتخت تایلند برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت سازمان جهانی گردشگری، شهر بانکوک تایلند که امسال با کنار زدن لندن به عنوان پربازدیدترین شهر گردشگری جهان در سال ۲۰۱۶ انتخاب شده است، امروز سه‌شنبه (۲۷ سپتامبر) میزبان مراسمی رسمی روز جهانی گردشگری خواهد بود.

پیش‌بینی می‌شود شهر بانکوک امسال میزبان ۳۳ میلیون گردشگر از نقاط مختلف جهان باشد که البته بخش عمده‌ای از آن‌ها را چینی‌ها تشکیل می‌دهند. اگرچه آلودگی شهر بانکوک عامل بازدارنده‌ای برای حضور بلندمدت گردشگران است، اما تنوع غذایی و سواحل آفتابیِ آن، گردشگران را برای سفر به این شهر آسیایی ترغیب می‌کند.

کشور تایلند نیز در چند سال اخیر روند رو به رشدی در جذب گردشگر داشته است و در سال ۲۰۱۵ میلادی از ۳۰ میلیون توریست بین‌المللی میزبانی کرد که در آمد ۳۸.۴ میلیون دلاری را برای این کشور به ارمغان آورد.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس