تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بالگردهای عراقی میلیون‌ها اعلامیه برای شهروندان ساکن موصل ارسال کردند که در آنها آمده است: داعش روزهای آخر خود را سپری می‌کند و همه باید خود را برای آغاز عملیات آزادسازی موصل آماده کنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری رسمی عراق، بالگردهای این کشور اقدام به پخش میلیون ها اعلامیه ضد داعش […]

[ad_1]

بالگردهای عراقی میلیون‌ها اعلامیه برای شهروندان ساکن موصل ارسال کردند که در آنها آمده است: داعش روزهای آخر خود را سپری می‌کند و همه باید خود را برای آغاز عملیات آزادسازی موصل آماده کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری رسمی عراق، بالگردهای این کشور اقدام به پخش میلیون ها اعلامیه ضد داعش در شهر موصل کردند.

به گزارش مهر، در اعلامیه های ارسال شده برای مردم موصل نوشته شده است: تروریست های تکفیری داعش روزهای آخر خود را در موصل سپری می کنند.

در این اعلامیه ها همچنین آمده است: شهروندان عراقی ساکن شهر موصل باید خود را برای آغاز عملیات بزرگ آزادسازی این شهر آماده کنند.

این اعلامیه ها در مناطق واقع در مرکز شهر موصل و همچنین در مناطق «حمام العلیل» و «الشوره» پخش شدند.

گفتنی است، طبق تصمیم حیدر العبادی، نخست وزیر و فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق، نیروهای حشد الشعبی نیز در عملیات آزادسازی شهر موصل مشارکت خواهند کرد.

ارتش عراق در حال حاضر از محور جنوبی شهر موصل در حال پیشروی به سمت مناطق مرکزی این شهر است.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس