تاریخ انتشار: ۲۱ خرد ۱۳۹۴

کریم باقری مربی پرسپولیس موضع خاصی نسبت به توافق مدیران این باشگاه با سیدجلال حسینی مدافع تیم‌ملی ندارد. به گزارش گذار نیوز ، پس از آنکه حسینی امروز با حضور در باشگاه شفاهی توافق کرد که به پرسپولیس برود، این سوال پیش آمد که آیا او در لیست برانکو ایوانکوویچ بوده یا نه. کریم باقری مربی […]

کریم باقری مربی پرسپولیس موضع خاصی نسبت به توافق مدیران این باشگاه با سیدجلال حسینی مدافع تیم‌ملی ندارد.

کریم باقری

به گزارش گذار نیوز ، پس از آنکه حسینی امروز با حضور در باشگاه شفاهی توافق کرد که به پرسپولیس برود، این سوال پیش آمد که آیا او در لیست برانکو ایوانکوویچ بوده یا نه. کریم باقری مربی پرسپولیس در این باره می‌ گوید: من بعد از عربستان دیگر به باشگاه نرفتم و نمی‌ دانم که دقیقا چه اتفاقی دارد می‌ افتد.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا سیدجلال حسینی در فهرست نفرات مدنظر برانکو قرار دارد یا نه می‌گوید: البته ما می‌ دانیم که چه کسانی را باید در فصل نقل و انتقالات بگیریم اما آقای برانکو هیچ لیستی به باشگاه نداده که طبق آن بازیکنی جذب بشود.

وقتی از او سوال می‌ کنیم که آیا با این وصف اگر برانکو به ایران برگردد سیدجلال را می‌ خواهد یا نه و اینکه این تصمیم با رضایت او گرفته شده اینطور پاسخ می‌ دهد که: این مساله ای است که باید خود باشگاه با آقای برانکو حل کند و من اطلاع خاصی در این زمینه ندارم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس