تاریخ انتشار: ۲۰ آبا ۱۳۹۴
اسکوچیچ مبارک فولادی‌ها

مدیرعامل سپاهان گفت: یعنی تا زمانی که اسکوچیچ سرمربی تیم دیگری است دخل و تصرفی در تیم‌های دیگر نمی‌کنیم و این مربی مبارک فولادی‌ها باشد.

به گزارش “گذار خبر” ، اصغر باقریان در مورد حضور اسکوچیچ در تمرین فولاد گفت: در هر صورت تا امشب به این مربی وقت دادیم تا تکلیف را روشن کند. اگر آمد که هیچ اگر هم نیامد به سلامت. ضمن اینکه من نمی‌دانستم او به تمرین فولاد رفته و این موضوع زیاد برایمان اهمیتی ندارد. یعنی تا زمانی که اسکوچیچ سرمربی تیم دیگری است دخل و تصرفی در تیم‌های دیگر نمی‌کنیم و این مربی مبارک فولادی‌ها باشد.

وی ادامه داد: بحث ما این بود اگر این مربی قراردادش را با فولاد فسخ کند، پس از فسخ قرارداد با او مذاکره کنیم. یعنی اگر برای فولاد نباشد ما با او وارد مذاکره شویم در غیر این صورت تا زمانی که مربی فولاد است ما کاری به کار او نداریم.

باقریان در مورد اینکه باشگاه سپاهان چطور ادعای حرفه‌ای می‌کند و با بازیکنان و مربیانی مانند کرار و اسکوچیچ که با باشگاه های خود قرارداد دارند، مذاکره می‌کنند گفت: کرار بیخود کرده که گفته است ما با او مذاکره کرده‌ایم. جالب است این موضوع را کرار گفته و ما را بازجویی می‌کنند و به ما اتهام مذاکره با بازیکنی که قرارداد دارد را می‌زنند. با صراحت می‌گویم از سپاهان هیچ فردی با کرار تماس نگرفته است.

مدیرعامل سپاهان گفت: نه با کرار و نه با اسکوچیچ مذاکره‌ای نکردیم و تا زمانی که سرمربی فولاد با این تیم قرارداد دارد او را نمی‌خواهیم. تمام داستان هم از ابتدا این بود که اسکوچیچ اول با ما مذاکره کرده و سپس قراردادش را فسخ کند که ما زیر بار این درخواست نرفتیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس