تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ۹۵/۰۵/۱۷ – ۱۵:۰۸ شماره: ۱۳۹۵۰۵۱۶۰۰۱۴۴۸ http://fna.ir/HDLGYT کپی آدرس مورد نظر کپی شد رئیس کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ اعلام کرد: نرم افزار CLAS برای ثبت نام مدارک مجوز حرفه ای باشگاه ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا فعال شد. به گزارش خبرگزاری فارس،سهیل مهدی در گفت و گو با سایت سازمان لیگ اظهار داشت: […]

[ad_1]

۹۵/۰۵/۱۷ – ۱۵:۰۸

شماره: ۱۳۹۵۰۵۱۶۰۰۱۴۴۸

نسخه چاپیارسال به دوستان

http://fna.ir/HDLGYT
کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

رئیس کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ اعلام کرد: نرم افزار CLAS برای ثبت نام مدارک مجوز حرفه ای باشگاه ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا فعال شد.

خبرگزاری فارس: باشگاه‌ها مدارک خود را از طریق نرم افزار به AFC ارسال کنند/ ۱۰ شهریور آخرین مهلت

به گزارش خبرگزاری فارس،سهیل مهدی در گفت و گو با سایت سازمان لیگ اظهار داشت:  نرم افزار CLAS  برای ثبت نام مدارک مجوزحرفه ای باشگاه ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا فعال شده است و باشگاه ها باید قبل از پایان مهلت تعیین شده مدارک خود را برای دریافت مجوز حرفه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند.

وی افزود: باشگاه ها حداکثر تا ۱۰ شهریور فرصت دارند که مدارک شان را برای AFC ارسال کنند. با این حال نگرانی هایی در مورد برخی از باشگاه ها وجود دارد که نتوانند مدارک شان را به موقع به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند و صدور مجوز حرفه ای آنها با مشکل مواجه شود زیرا برخی از باشگاه ها هنوز نام کاربری و رمز عبور خود را برای ثبت نام در نرم افزار CLAS  از سازمان لیگ دریافت نکرده اند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/HDLGYT

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس