تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مسابقه ستارگان بازنشسته لالیگا در شرایطی در ورزشگاه آزادی در حال برگزاری است که حاشیه های پیش از انجام این مسابقه کار را به جایی رساند که به کمترین تبلیغ و استقبال تماشاگران فوتبال برگزار شد. استقبال بسیار ضعیف از بازی ستارگان ایران و لالیگا نشان داد که شاید تصمیم جواد نکونام در عدم […]

[ad_1]

مسابقه ستارگان بازنشسته لالیگا در شرایطی در ورزشگاه آزادی در حال برگزاری است که حاشیه های پیش از انجام این مسابقه کار را به جایی رساند که به کمترین تبلیغ و استقبال تماشاگران فوتبال برگزار شد.

استقبال بسیار ضعیف از بازی ستارگان ایران و لالیگا نشان داد که شاید تصمیم جواد نکونام در عدم ‌ حضور در مسابقه چندان هم نادرست نبوده است.

مسابقه ستارگان بازنشسته لالیگا در شرایطی در ورزشگاه  آزادی در حال برگزاری است که حاشیه های پیش از انجام این مسابقه کار را به جایی رساند که به کمترین تبلیغ و استقبال تماشاگران فوتبال برگزار شد.

 

بنابر آنچه گفته می شد یکی از مسئولان برگزاری که رابط تیم ستارگان لالیگا در تهران بوده است از دلایل اصلی این اتفاقات به شمار می رود. در نهایت در هر دو تیم بازیکنان تاریخ ساز و جذاب پرشماری حضور داشتند. بازی امروز همانطور که علی پروین پیش بینی کرده بود با حداقل استقبال هواداران روبه رو شد و شکست خورد.

 

البته به نظر می رسد باشگاه هنرمندان به عنوان مجری برگزاری این بازی با قرارداد های تبلیغاتی هزینه حضور لالیگایی ها در ایران را درآورده باشد اما به هرحال با عدم استقبال مردم عملا جذابیت و خبرسازی که انتظار می رفت از این بازی بیرون نیامد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس