تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۴
کارلوس، سرمربی تیم فیگو است

نخستین جلسه تمرین تیم منتخب ستاره‌های پیشین فوتبال ایران عصر فردا و در کمپ تیم‌های ملی برگزار می‌شود.

به گزارش گذار نیوز تیم فوتبال منتخب ستاره‌های پیشین فوتبال ایران که قرار است روز ششم شهریورماه در دیداری نمادین که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، به مصاف تیم منتخب ستارگان فوتبال جهان برود، ساعت ۱۸ فردا چهارشنبه نخستین تمرین خود را برگزار می‌کند.

این تمرین با حضور اکثر بازیکنان این تیم و در غیاب نفراتی که مربیان تیم‌های لیگ برتری هستند، در زمین چمن کمپ تیم‌های ملی برگزار می‌شود. البته علی کریمی در تماس با حسین یاریار مدیر باشگاه هنرمندان زمان برگزاری این تمرین را پرسیده است و احتمال دارد در این تمرین حضور یابد.

همچنین قرار است حبیب کاشانی هم با علی دایی گفتگو کرده و آقای گل فوتبال جهان را برای حضور در این بازی متقاعد کند.

البته کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هم مربی تیم منتخب ستارگان فوتبال جهان بوده و هدایت این تیم با ستاره‌های بزرگش را برعهده خواهد گرفت.

این دیدار به همت باشگاه هنرمندان و جامعه حمایت از بیماران ام.اس ایران و با حضور نفراتی همچون بدو ایلگنر و ویکتور بایا، روبرتو کارلوس، کاناوارو، فرناندو هیرو، سالگادو، فرناندو کوتو، مارسی دسایی، لوئیس فیگو، مندیتا، ادگارد داویدز، گری لینکر، پائولتا و پاتریک کلایورت انجام خواهد شد.

علی پروین هم سرمربیگری تیم ستارگان ایران را برعهده دارد و با این حساب، این مسابقه تبدیل به دوئل علی پروین و کارلوس کروش شده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس