تاریخ انتشار: ۲۸ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد در مورد دیدار فردا شب تیمش برابر سنت اتین صحبت کرد.​​​​​​​   در چارچوب مرحله حذفی لیگ اروپا، شیاطین سرخ باید در برابر نماینده فرانسه صف آرایی کنند.   دیدار برابر سنت اتین: “اگر از من سوال کنید می گویم که قصد داریم از سد حریف بگذریم […]

[ad_1]

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد در مورد دیدار فردا شب تیمش برابر سنت اتین صحبت کرد.​​​​​​​

 

در چارچوب مرحله حذفی لیگ اروپا، شیاطین سرخ باید در برابر نماینده فرانسه صف آرایی کنند.

 

دیدار برابر سنت اتین: “اگر از من سوال کنید می گویم که قصد داریم از سد حریف بگذریم اما نکته دشوار به تعویق افتادن دیدار برابر منچستر سیتی است. اگر ما از سد بلکبرن نیز گذر کنیم دیدار برابر ساوتهمتون نیز عقب می افتد و این موضوع برای خیلی خیلی خیلی مشکل ساز خواهد شد.

 

بازی با سنت‌اتین برای مادر پوگبا متفاوت است

گرچه ما پنج شنبه ها به میدان برویم اما هرگز استراحتی برای ما در نظر گرفته نشده و دوشنبه در لیگ بازی نکرده ایم. این برنامه کار ما را در لیگ سخت خواهد کرد زیرا دیگر رقبا چنین شرایطی ندارند. به عنوان مثال لیورپول تنها در لیگ برتر و چلسی در لیگ و جام حذفی بازی می کند. اما اهداف ما رو به جلو است و در دیدار فردا و یکشنبه برابر ساوتهمپتون با تمام وجود بازی خواهیم کرد”.

 

رویارویی پوگبا با برادرش: “ما در این مورد این موضوع با حالت طنز بارها با هم صحبت کرده ایم. قطعا مادر پوگبا می خواهد بازی مساوی شود زیرا برای خانم ها انتخاب بسیار دشوار و یا شاید غیرممکن است. اما هفته آینده یکی از فرزندان او خوشحال و دیگری ناراحت خواهد بود. شاید این بازی برای مادر آنها کمی دشوار باشد اما پل و فلورنتینو از رویارویی با هم لذت خواهند برد”.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس