تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دروازه‌بان پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس، گفت: به اعتقاد من دربی هشتاد و سوم به دلیل احتیاط هر دو مربی با تساوی به پایان خواهد رسید. به گزارش ایسکانیوز، احمدرضا عابدزاده در خصوص دربی هشتاد و سوم که از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد، افزود: به نظر من این بازی با […]

[ad_1]

دروازه‌بان پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس، گفت: به اعتقاد من دربی هشتاد و سوم به دلیل احتیاط هر دو مربی با تساوی به پایان خواهد رسید.

به گزارش ایسکانیوز، احمدرضا عابدزاده در خصوص دربی هشتاد و سوم که از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد، افزود: به نظر من این بازی با تساوی به اتمام خواهد رسید زیرا هر دو تیم نمی خواهند بازنده باشند. هم استقلال و هم پرسپولیس احتیاط را در دستور کار خود قرار داده و سعی می کنند روزنه های دفاعی خود را پوشش بدهند تا مهاجمان حریف از این روزنه ها عبور نکنند.

وی تاکید کرد: باید بپذیریم هر دو مربی برای این دیدار استرس دارند و نمی خواهند یک لحظه غفلت کرده و بازی را به حریف واگذار کنند. به نظرم ۲۰ دقیقه اول بازی خیلی مهم است و هر تیمی که بتواند این ۲۰ دقیقه را مدیریت کرده و به حریف ضربه بزند، برنده می‌شود.

دروازه بان پیشین سرخابی‌ها در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم فارغ از هر نتیجه ای که به دست می آید تماشاگران شاهد یک بازی زیبا از دو تیم باشند.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس