تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پانزدهمین دوره رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو فردا افتتاح می‌شود و از روز پنجشنبه ۱۸شهریور نمایندگان ایران در رشته‌های دوومیدانی، شنا، فوتبال هفت‌نفره و بسکتبال با ویلچر به مصاف حریفان می‌روند. به گزارش ایلنا، پانزدهمین دوره رقابت‌های پارالمپیک ریو از روز پنجشنبه ۱۸شهریور در ریودوژانیرو آغاز می‌شود . نمانیدگان ایران در رشته دوومیدانی یونس سیفی‌پور […]

[ad_1]

پانزدهمین دوره رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو فردا افتتاح می‌شود و از روز پنجشنبه ۱۸شهریور نمایندگان ایران در رشته‌های دوومیدانی، شنا، فوتبال هفت‌نفره و بسکتبال با ویلچر به مصاف حریفان می‌روند.

به گزارش ایلنا، پانزدهمین دوره رقابت‌های پارالمپیک ریو از روز پنجشنبه ۱۸شهریور در ریودوژانیرو آغاز می‌شود .

نمانیدگان ایران در رشته دوومیدانی یونس سیفی‌پور (کلاس F32) در پرتاب وزنه از ساعت ۱۰ به وقت محلی و سامان پاکباز دوومیدانی کار نابینای کشورمان (کلاس F12) در همین ماده و از ساعت ۱۰:۳۰ به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

همچنین در رشته شنا، شاهین ایزدیار (کلاس SB9) تنها شناگر کشورمان در بازی‌های پارالمپیک ریو در ماده صدمتر قورباغه از ساعت ۱۰:۱۷ به وقت محلی به آب خواهد زد.

هم‌چنین فوتبال هفت‌نفره از ساعت ۱۶:۱۵ در اولین دیدار خود به مصاف تیم آرژانتین می‌رود و در رشته بسکتبال با ویلچر تیم ایران از ساعت ۱۸ در اولین دیدار خود برابر آلمان به میدان خواهد رفت.

مراسم افتتاحیه پانزدهمین دوره بازیهای پارالمپیک ریو فردا (چهارشنبه ۱۷شهریور) آغاز می‌شود و رقابت‌ها از ۱۸شهریور آغاز و تا ۲۸شهریور ادامه خواهد داشت.

 

 

 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس