تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دو تیم پرسپولیس و قشقایی شیراز جمعه(۹ مهر ماه) از ساعت ۱۷ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش ایسکانیوز، تیم فوتبال قشقایی شیراز حریف پرسپولیس در مرحله یک سی و دوم رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور است. این تیم دسته دومی با مربیگری جلیل دوران به این دوره از […]

[ad_1]

قشقایی شیراز

دو تیم پرسپولیس و قشقایی شیراز جمعه(۹ مهر ماه) از ساعت ۱۷ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش ایسکانیوز، تیم فوتبال قشقایی شیراز حریف پرسپولیس در مرحله یک سی و دوم رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور است. این تیم دسته دومی با مربیگری جلیل دوران به این دوره از مسابقات می آید؛ البته گفتنی است دوران هم اکنون همراه تیم ملی فوتسال به عنوان مربی بدنساز در مسابقات جام جهانی فوتسال حضور دارد.

قشقایی شیراز در هفته های سپری شده از رقابت های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه های کشور چهار بازی انجام داده و ۵ امتیاز کسب کرده که این حاصل یک پیروزی، دو تساوی و یک شکست بوده. این تیم در آخرین بازی انجام داده شهر باران یا همان داماش گیلان را در رشت ۳-۲ شکست داد. هر دو گل تیم میزبان از روی نقطه پنالتی بود. ضمن اینکه مهدی شیری بازیکن نام آشنای فوتبال کشورمان که هم در پرسپولیس بازی کرده و هم در استقلال زننده گل های اول و سوم تیم قشقایی در این بازی بوده است.

در ترکیب تیم قشقایی در بازی با شهر باران به نام های آشنای دیگری هم بر می خوریم. حسین کوشکی، که این بازیکن هم در برهه ای از زمان پیراهن استقلال را برتن کرد اما خیلی در این تیم دوام نداشت.

در غیاب جلیل دوران که در کلمبیا بسر می برد اصغر اکبری تیم را هدایت خواهد کرد. اصغر اکبری سال های سال مربی تیم پیام مخابرات فارس در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور بوده و مربی کم تجربه ای نیست. مربی ای که در دیگر تیم های شیرازی هم سابقه حضور دارد.

قشقایی شیراز به نظر می رسد با مشکل مالی مواجه نیست و آمده که خلاء حضور برق در فوتبال فارس را پر کند و حتی به جای فجر بعد از حضور در دسته اول برای صعود به لیگ برتر تلاش کند. این تیم کاملا مهیای بازی با پرسپولیس است و امیدوار است پرسپولیس را در غیاب ملی پوشانش شکست دهد. قشقایی طبیعتا از این قرعه خرسند است هر چند که پرسپولیس حریف سختی است اما موجب خواهد شد که قشقایی خود را به فوتبال ایران معرفی کند.

معمولاً در این دیدارها نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت با تمام قوا به میدان رفت، اما تفکرات برانکو بر این است که می تواند بدون حضور ملی پوشانش پیروز این میدن باشد. پرسپولیس ریسکی کرد که شاید هر باشگاه دیگری بود طبق قانون پیش می رفت و در این دوره از رقابت های جام حذفی شرکت نمی کرد!

** بازوبند کاپیتانی تیم قشقایی شیراز را نیز روی بازوی مهدی شیری خواهید دید.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس