تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] این نخستین پرواز این شرکت هواپیمایی بریتانیایی به مقصد ایران پس از یک وقفه چهار ساله است. بامداد جمعه (فردا) نخستین پرواز مستقیم شرکت هواپیمایی بریتانیایی ” بریتیش ایرویز” در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تهران به زمین می نشیند. به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری بی بی سی  در ساعت […]

[ad_1]

این نخستین پرواز این شرکت هواپیمایی بریتانیایی به مقصد ایران پس از یک وقفه چهار ساله است.

بامداد جمعه (فردا) نخستین پرواز مستقیم شرکت هواپیمایی بریتانیایی ” بریتیش ایرویز” در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تهران به زمین می نشیند.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری بی بی سی  در ساعت ۲۱ امشب (به وقت لندن) یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز از فرودگاه هیثرو لندن به مقصد تهران پرواز خواهد کرد.

این نخستین پرواز این شرکت هواپیمایی بریتانیایی به مقصد ایران پس از یک وقفه چهار ساله است.

شرکت  بریتیش ایرویز از سال ۲۰۱۲ و همزمان با تشدید تحریم های بین المللی علیه ایران، پروازهای خود به سمت ایران را متوقف کرده بود.

پس از رفع تحریم های بین المللی علیه ایران، این شرکت تصمیم به برقراری مجدد پروازها گرفته است.

شرکت بریتیش ایرویز پیشتر در هفته ۳ پرواز مستقیم به تهران داشت اما در دوره جدید قرار است این پروازها به ۶ پرواز در هفته افزایش یابد.

پرواز مستقیم بریتیش ایرویز به ایران از سال ۱۹۴۶ برقرار شده است.

پیشتر شرکت هواپیمایی ” ایر فرانس ” فرانسه نیز از آوریل سال جاری میلادی پروازهای خود به مقصد ایران را از سر گرفته است. ایرفرانس نیز پس از یک توقف ۷ ساله در پروازهایش ، تصمیم به برقراری مجدد پروازهایش به ایران گرفت.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس