تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا موفق شده در آخرین نظرسنجی‌ها از رقیب جمهوری‌خواهش دونالد ترامپ پیش بیفتد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از رویترز، در آخرین نظرسنجی مشترک رویترز/ ایپسوس، هیلاری کلینتون برخلاف افت محبوبیتش در ماه سپتامبر (شهریور) موفق شد تا ۵ درصد از دونالد ترامپ جلو بیفتد. در […]

[ad_1]

هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا موفق شده در آخرین نظرسنجی‌ها از رقیب جمهوری‌خواهش دونالد ترامپ پیش بیفتد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از رویترز، در آخرین نظرسنجی مشترک رویترز/ ایپسوس، هیلاری کلینتون برخلاف افت محبوبیتش در ماه سپتامبر (شهریور) موفق شد تا ۵ درصد از دونالد ترامپ جلو بیفتد.

در این نظرسنجی که در روزهای ۲۳ تا ۲۹ سپتامبر (۲ مهر تا ۸ مهر) انجام شده، ۴۳ درصد از کلینتون و ۳۸ درصد از ترامپ حمایت شده است. این در حالی است که ۱۹ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی نیز گفته‌اند که به هیچ یک از دو نامزد رأی نخواهند داد.

ترامپ در عمده نظرسنجی‌های سال ۲۰۱۶ از دونالد ترامپ پیش بوده است اما مشکلات مربوط به سلامتی وی در جریان مراسم سالگرد ۱۱ سپتامبر برای او دردسرهایی ایجاد کرد.

در نظرسنجی جداگانه دیگری که علاوه بر کلینتون و ترامپ از نامزدهای دیگر احزاب نیز نام برده شده است، کلینتون ۴ درصد بر ترامپ برتری دارد. در این نظرسنجی نامزد دموکرات‌ها ۴۲ درصد، نامزد جمهوری‌خواهان ۳۸ درصد، گری جانسون، نامزد حزب لیبرتارین ۷ درصد و جین استین نامزد حزب سبز نیز ۳ درصد رای داشته‌اند.

۷۰۳/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس