تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل باشگاه هنرمندان گفت: امروز به من گفته شده که نکونام می خواهد در قالب تیم یارانش به میدان برود و انشااله هم این بازی با حضور نکونام برگزار می شود. به گزارش ایسکانیوز، درباره جلسه امروز خود با مسئولان سازمان لیگ اظهار داشت: به اتفاق مسئولان سازمان لیگ برای انجام هماهنگی های نهایی […]

[ad_1]

مدیرعامل باشگاه هنرمندان گفت: امروز به من گفته شده که نکونام می خواهد در قالب تیم یارانش به میدان برود و انشااله هم این بازی با حضور نکونام برگزار می شود.

به گزارش ایسکانیوز، درباره جلسه امروز خود با مسئولان سازمان لیگ اظهار داشت: به اتفاق مسئولان سازمان لیگ برای انجام هماهنگی های نهایی جهت برگزاری دیدار تیم منتخب لالیگا با یاران نکونام نشست خوبی داشتیم که در نهایت مقرر شد این دیدار روز پنجشنبه هفته جاری از ساعت ۱۹ در زمین شماره یک ازادی برگزار شود.

وی در این باره که نکونام عنوان کرده است حاضر نیست در این بازی به میدان برود گفت: من با جواد نکونام صحبت نکرده ام ولی حدود ساعت ۱۳ امروز به من گفته شده که نکونام می خواهد در قالب تیم یارانش به میدان برود و انشااله هم این بازی با حضور نکونام برگزار می شود.

۶۰۳/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس