تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۵

بازگشت مدیران احمدى نژادى به سیستم بانکى ارشدی گفت: این تصمیم از اساس اشتباه است و موجبات نارضایتى قشر وسیعى از کارمندان بویژه خانواده بانکى کشور که بیش از ٢۵٠ هزار نفر مى باشند را فراهم خواهد آورد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گذارنیوز؛محمد ارشدى رییس جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى در واکنش به […]

بازگشت مدیران احمدى نژادى به سیستم بانکى
ارشدی گفت: این تصمیم از اساس اشتباه است و موجبات نارضایتى قشر وسیعى از کارمندان بویژه خانواده بانکى کشور که بیش از ٢۵٠ هزار نفر مى باشند را فراهم خواهد آورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گذارنیوز؛محمد ارشدى رییس جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى در واکنش به تصمیم وزیر اقتصاد مبنى بر لغو کلیه تسهیلات و خدمات به کارمندان بانک ها گفت: این تصمیم از اساس اشتباه است و موجبات نارضایتى قشر وسیعى از کارمندان بویژه خانواده بانکى کشور که بیش از ٢۵٠ هزار نفر مى باشند را فراهم خواهد آورد. وى با اشاره به اهمیت نگاه ویژه به سیستم بانکدارى کشور بیان داشت: قشرى که بیشترین تعداد ارباب رجوع در این کشور را پاسخگو بوده نباید از سیستم دولت ناراضى شود. به نظر من این تصمیم مفسده آور است و متاسفانه مى تواند فروش وام و گرفتن زیرمیزى را در برخى موارد رایج کند. رییس جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى در ادامه صحبت هاى خود افزود: باید به این نکته مهم توجه کرد که این کارمندان بانک هستند که حقوق سایر ارگانها و ادارات را واریز مى کنند و نباید به گونه اى باشد که تفاوت چندین برابرى حقوق ها را با چشم خود ببینند و واریز کنند. رییس ستادهاى مردمى دکتر روحانى در بخش دیگرى از سخنان خود با اشاره به احتمال نقش داشتن یکى از مسئولین دولت گذشته و مشاورین فعلى وزیر در حاشیه هاى اخیرى که نظام بانکى را دچار اختلال روانى کرده است ، افزود:الان به وضوح شاهدیم که برخى از تغییرات صورت گرفته در بانک ها برگشت به عقب بوده به گونه اى که میتوان برداشت کرد که در چینش مدیران سهامى عمل شده. بخصوص اینکه از بانک ملت خبرهاى خوبى به گوش نمیرسد و عملاً تیم منتصب به رییس دولت قبل در این بانک روى کار آمده و داس در دست در صدد تغییر مدیران متعهد و معتدل این مجموعه برآمده. ارشدى در تذکرى به مجموعه وزارت اقتصاد افزود: با توجه به فشارهاى ناحقى که به دولت وارد شد باید در چینش مدیران جدید دقت کافى به عمل آورد و سابقه کارى و فعالیت هاى اقتصادى شخصى این افراد را زیر ذره بین برد تا مبادا دوباره دولت به حاشیه برود. وى با اشاره به وضعیت معیشتى برخى از کارمندان بانک بیان داشت: مواردى را مى شناسیم که در شهرهاى زیارتى ایران بعضى از کارمندان آبرودار و پاکدست بانک بعد از ساعت بانکى با دست فروشى و مسافرکشى زندگى خود را سپرى مى کنند لذا وزیر محترم اقتصاد هم باید به این نکته توجه داشته باشد که نباید تر و خشک باهم بسوزند و هیچگاه نباید تخلف احتمالى مدیران را به پاى کارمندان بیچاره گذاشت. گنه کرد در بلخ آهنگرى به شوشتر زدند گردن مسگرى ارشدى در پایان ضمن در خواست از مسئولین زیربط ابراز امیدوارى کرد تا نظام پرداخت یکسان قانومند گشته و کلیه مستخدمین دولت از تسهیلات مشابهى برخوردار شوند.
منبع؛جبهه متحد اعتدال گرایان ایران اسلامى

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس