تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] علی کریمی گفت: به احترام آقای پروین که در این مدت به من خیلی محبت داشتند، همین‌طور خداداد عزیزی و سایر بازیکنان تیم ستارگان ایران در کنار تیم خواهم بود. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علی کریمی چند ساعت بعد ازاین که اظهارنظرهایش در مورد حاضر نشدن در تیم ستارگان منتشر شد به تمرینات […]

[ad_1]

علی کریمی گفت: به احترام آقای پروین که در این مدت به من خیلی محبت داشتند، همین‌طور خداداد عزیزی و سایر بازیکنان تیم ستارگان ایران در کنار تیم خواهم بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علی کریمی چند ساعت بعد ازاین که اظهارنظرهایش در مورد حاضر نشدن در تیم ستارگان منتشر شد به تمرینات این تیم رفت! اگرچه گفته می‌شد او فقط برای تمرین کردن رفته و قرارنیست فردا به میدان برود اما خودش اعلام کرد که در ترکیب ستارگان بازی می‌کند. او در این مورد گفت:«تصمیم داشتم در این بازی نباشم اما عصر امروز خداداد عزیزی با من تماس گرفت و حرف‌هایی زد که تصمیمم را تغییر دادم و می‌خواهم در کنار ستارگان باشم.  به احترام آقای پروین که در این مدت به من خیلی محبت داشتند، همین‌طور خداداد عزیزی و سایر بازیکنان تیم ستارگان ایران، همچنین همه مردم و هواداران انشا‌ءالله در کنار تیم ستارگان خواهم بود.»


این‌طور که شنیده می‌شود دلیل تغییر تصمیم علی کریمی این بود که جواد نکونام به صورت قطعی از حضور در این بازی انصراف داد و احتمالا به همین دلیل کریمی راضی شد که به این تیم بپیوندد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس