تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۵

مهاجم سال گذشته سرخپوشان با توجه به تعهدات و استناد به توافق هایی که از گذشته وجود داشت، با اقدامات صورت گرفته از سوی باشگاه برای حضور در تمرینات پرسپولیس به تهران باز خواهد گشت. به گزارش گذارنیوز از باشگاه پرسپولیس، با توجه به توافق ها گذشته بین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و مهدی طارمی […]

۸۲۱۵۱۴۶۴-۷۰۸۶۸۴۷۲

مهاجم سال گذشته سرخپوشان با توجه به تعهدات و استناد به توافق هایی که از گذشته وجود داشت، با اقدامات صورت گرفته از سوی باشگاه برای حضور در تمرینات پرسپولیس به تهران باز خواهد گشت.

به گزارش گذارنیوز از باشگاه پرسپولیس، با توجه به توافق ها گذشته بین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و مهدی طارمی و تعهداتی که از این ناحیه برای دو طرف وجود دارد، اقدامات لازم از سوی باشگاه صورت گرفت و بر همین اساس، زمینه بازگشت آقای گل فصل گذشته لیگ برتر به تیم سرخپوشان فراهم شده است.
بر این اساس با توجه به هماهنگی های به عمل آمده، مهدی طارمی در بازگشت به تهران طی روزهای آتی، در تمرینات سرخپوشان حضور پیدا خواهد کرد.
باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی در فروردین ماه و در جریان برگزاری رقابت های لیگ برتر توافق هایی برای ادامه همکاری و تمدید قرار با یکدیگر داشتند.
این درحالی است که طارمی چند روز قبل همراه با رامین رضائیان با باشگاه ریزه اسپورت ترکیه قرارداد ۲ ساله ای امضا و در تمرینات تیم نیز حضور یافت.
طارمی از اواخر هفته گذشته به دنبال بازگشت بود و حتی باشگاه ترکیه ای را در سفر به اتریش همراهی نکرد.

 

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس