تاریخ انتشار: ۲۱ خرد ۱۳۹۴

سیدجلال حسینی مدافع ملی‌پوش سابق پرسپولیس دوباره به جمع یاران این تیم ملحق می‌ شود. به گزارش گذار نیوز، این خبری است که می‌ تواند شروعی بر فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران باشد. فصلی که یک هفته از آغاز آن می‌ گذرد اما هنوز اثری از اتفاقات در آن نیست. سیدجلال حسینی امروز پس […]

سیدجلال حسینی مدافع ملی‌پوش سابق پرسپولیس دوباره به جمع یاران این تیم ملحق می‌ شود.

سید جلال حسینی

به گزارش گذار نیوز، این خبری است که می‌ تواند شروعی بر فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران باشد. فصلی که یک هفته از آغاز آن می‌ گذرد اما هنوز اثری از اتفاقات در آن نیست. سیدجلال حسینی امروز پس از جلسه ای که با محمدحسین نژادفلاح قائم مقام باشگاه برگزار کرد، در جمع خبرنگاران حاضر شد و بدون اشاره به انجام توافق حرف هایی زد که نشان می‌ داد او قصد دارد در فصل تازه لباس پرسپولیس را برتن کند.

با حضور سیدجلال، محمدحسین نژادفلاح که صحبت های زیادی درباره جدایی او از پرسپولیس شنیده می‌ شد، اولین قدم برای حفظ خود در این پست را برداشته است. جالب اینکه حسینی به او قول داده در انتقال بازیکنانی مثل محمدرضا خلعتبری به باشگاه پرسپولیس کمک خواهد کرد.

حسینی که در زمان مدیریت محمد رویانیان پرسپولیسی شد فصل پیش به الاهلی قطر رفت و در شرایطی که گفته می‌ شد به سپاهان می‌ پیوندد دوباره به پرسپولیس بازگشت. این مدافع ملی‌پوش همچنین به دنبال رفع مشکل خروجی خود است تا در بازی تیم‌ملی مقابل ازبکستان حضور داشته باشد.

حسینی سهمیه لیگ‌برتری نیست و با توجه به جمیع جهات خریدی مناسب برای هر تیم باشگاهی ایرانی محسوب می‌ شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس