تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کمیته عمران شورای شهر تهران از بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور در هفته آینده خبر داد. اقبال شاکری در گفت‌وگو با ایسنا، از بازگشایی محور پیاده‌راه ۱۷ شهریور در هفته آینده خبر داد و گفت: در پی اعتراضات مردمی مبنی بروز مشکلات اجتماعی و ترافیکی در پیاده‌راه ۱۷ شهریور، شورای شهر فرصت سه ماهه‌ای […]

[ad_1]

رییس کمیته عمران شورای شهر تهران از بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور در هفته آینده خبر داد.

اقبال شاکری در گفت‌وگو با ایسنا، از بازگشایی محور پیاده‌راه ۱۷ شهریور در هفته آینده خبر داد و گفت: در پی اعتراضات مردمی مبنی بروز مشکلات اجتماعی و ترافیکی در پیاده‌راه ۱۷ شهریور، شورای شهر فرصت سه ماهه‌ای را به شهرداری ارائه کرد تا طرح‌های خود را برای بهسازی این پیاده‌راه ارائه کند.

وی با بیان اینکه نهایتا طرح‌های شهرداری برای بهسازی این پیاده‌راه مورد تایید قرار نگرفت و مقرر شد این پیاده‌راه بازگشایی شود، گفت: هفته آینده از خیابان صفا تا میدان شهداء بازگشایی خواهد شد.

رییس کمیته عمران شورای شهر تهران افزود: این تصمیم به اطلاع شرکت ساماندهی مشاغل، شهرداری منطقه ۱۲ و پلیس راهور اطلاع داده و مورد موافقت قرار گرفته است.

شاکری افزود: این تصمیم بازگشایی در پی بررسی‌های متعدد اتخاذ شده و در صورت بروز مشکلات احتمالی، دوباره بررسی‌های جدید آغاز خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس