تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۴
یاد کاپیتان بی‌حاشیه سرخ‌ها بخیر

کمتر از ۹۰ دقیقه لازم بود تا مشخص شود وجهه حقوقی بازوبند پرسپولیس، آن چیزی است که سوای مسائل فنی یکی مثل هادی نوروزی لیاقت در اختیار داشتنش را داشت. موضوعی که به نظر می‌رسد کاپیتان جدید پرسپولیس از آن بی‌بهره است.

به گزارش “گذار خبر”، در اواخر بازی پرسپولیس و صبا و زمانی‌که رضا نورمحمدی،‌ کاپیتان جدید پرسپولیس در حال مشاجره با قاسم دهنوی بود، تصاویر آهسته دوربین‌های HD شبکه سه نشان داد بازیکنی که در شروع بازی، در اوج احساس و بغض بازوبند تیمش را از پسر هادی نوروزی گرفت، از نظر شخصیتی و اخلاقی شباهت چندانی به کاپیتان فقید پرسپولیس ندارد.

نورمحمدی با الفاظی باورنکردنی قاسم دهنوی را خطاب کرد. الفاظی که شان و شخصیت استفاده از آن، مختص اراذل و اوباش است؛ نه کاپیتان تیمی به بزرگی پرسپولیس که با لباس سیاه و در سوگ کاپیتان بی حاشیه‌اش به زمین آمده بود.

جای خالی امثال نوروزی در فوتبال ایران درست در همین لحظات است که احساس می‌شود. لحظاتی که شو آف‌‌ها تمام شده و کاپیتان جدید که از اول بازی با بغض به زمین آمده، ۹۰ دقیقه هم نمی‌تواند حافظ شخصیت “هادی” در زمین باشد. کارت قرمز کمترین حق کاپیتان جدید قرمزهاست. یاد کاپیتان بی‌حاشیه سرخ‌ها بخیر.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس