تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴

بعد از دو سال و نیم تلاش اعتدالیون و حامیان دولت در استان مرکزی مبنی بر تغییر یکی از مدیران استان که بارها توسط اسناد مختلف ثابت شده است که وی وابسته به اصولگرایان تندرو استان میباشد حالا جانشین وی نیز از اصولگرایان تندرو معرفی شده است.

به گزارش “گذار خبر”
بعد از دو سال و نیم فشار اصلاح طلبان و حامیان دولت استان مرکزی برای عوض کردن یک مدیر تندرو و نالایق که در استان در مدت تصدی مدیریتش مشکلات بسیاری را پیش آورده است حالا جابجایی این مدیر غیر بومی تایید شده است و همچنین جریان تندرو در اراک نیز درحال معرفی یک شخصی است که حامی دولت نبوده و سعی دارد یک مدیر نالایق را بر سرکار بیاورد.
علیرغم برخی از خبرها حامیان دولت همچنان نتوانستند برنامه دولت را در این استان پیاده سازی کنند.
شنیده شده خواهرزاده یکی از نمایندگان تندروی جبهه پایداری از معانین این مدیر میباشد و این معاون نیز همزمان به دنبال حمایت از یکی از مدیران دولت قبل برای مدیرعاملی این اداره است
متاسفانه این مدیر در یک جلسه خصوصی گفته است دولت فعلی توانی پیدا کردن جایگذین برای این اداره ندارد و من با توجه با ارتباطاتی که با مرکز در تهران دارم خود جانشین خود را انتخاب خواهم کرد که شنیده شده هردو از اصولگرایان وابسته به جبهه پایداری میباشد.
خاطر نشان میشویم بنابه برخی دلایل از نام بردن این اداره معذوریم زیرا سال گذشته دو تن از خبرنگاران این استان از کار خود بیکار شده اند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس