تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون شهردار تهران با اشاره به فقر حمل ونقل عمومی در پهنه غرب و شمال غرب تهران گفت: وضعیت خدمات رسانی خطوط حمل ونقل عمومی بازنگری می‌شود. به گزارش ایسنا، مازیار حسینی با اشاره به اینکه مناطقی همچون ۲۲ ، ۵ به لحاظ خدمات رسانی حمل ونقل عمومی اعم از مترو و اتوبوس در […]

[ad_1]

معاون شهردار تهران با اشاره به فقر حمل ونقل عمومی در پهنه غرب و شمال غرب تهران گفت: وضعیت خدمات رسانی خطوط حمل ونقل عمومی بازنگری می‌شود.

به گزارش ایسنا، مازیار حسینی با اشاره به اینکه مناطقی همچون ۲۲ ، ۵ به لحاظ خدمات رسانی حمل ونقل عمومی اعم از مترو و اتوبوس در مقایسه با دیگر پهنه های شهر شرایط ضعیف تری دارد، گفت: کمیته‌هایی در سطح مناطق ۲۲ گانه به منظور بررسی وضعیت خدمات رسانی حمل ونقل عمومی و بازنگری در خطوط تشکیل شده است .

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: اکنون بسیاری از خطوط موجود ارزش و اهمیت خود را نسبت به زمانی که احداث شده‌اند از دست داده‌اند به این معنا که وقتی یک ایستگاه مترو در منطقه‌ای احداث می شود، به طور اتوماتیک مبدا و مقصدهای شهروندان محلی را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین منظور لازم است تا در مبداء و مقصد های خطوط ناوگان حمل ونقل عمومی اعم از اتوبوس ، مینی بوس ، مترو و تاکسی در سطح مناطق ۲۲ گانه بازنگری شود.

به گزارش ایسنا به نقل از شهرنوشت، حسینی تصریح کرد: پس از بازبینی تلاش می شود توسعه و گسترش حمل ونقل عمومی را در غرب و شمال غرب تهران داشته باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس