تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور در ادامه سفر به استان گلستان، دقایقی پیش، از سد نرماب-چهل چای بازدید کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در این بازدید در جریان مسائل و مشکلات این سد قرار گرفت.بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور ،سید سلمان […]

[ad_1]

وزیر کشور در ادامه سفر به استان گلستان، دقایقی پیش، از سد نرماب-چهل چای بازدید کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در این بازدید در جریان مسائل و مشکلات این سد قرار گرفت.
بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور ،سید سلمان سامانی قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و استانها، حسن صادقلو استاندار گلستان و روح الله جمعه ای مشاور وزیر کشور رحمانی فضلی را همراهی می کردند.
عملیات اجرایی سد نرماب چهل چای شهرستان مینودشت درشرق استان گلستان با ظرفیت ۱۲۵ میلیون متر مکعب و توان تنظیم آب ۱۹۰ میلیون متر مکعب در ۱۳۹۰ آغاز شد و قرار است آب مازاد سه رودخانه نرماب، چهل چای و خرمالو منطقه مینودشت را ذخیره کند. این سد به صورت فاینانس داخلی توسط پیمانکار با ۶۳ درصد پیشرفت فزیکی در حال اجراست.
دیدار با منتخبان و برگزیدگان اقشار مختلف مردم مینودشت ،گالیکش،کلاله و مراوه تپه و حضور در جلسه شورای اداری این شهرستانها از دیگر برنامه ای سومین روز سفر رحمانی فضلی به استان گلستان است. وزیر کشور روز پنج شنبه برای انجام سفری پنج روزه وارد استان گلستان شد.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس