تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهور از مرکز پژوهشهای کاربردی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور بازدید کرد. به گزارش ایسکانیوز، اسحاق جهانگیری صبح امروز (سه شنبه) با حضور در این مرکز که در استان البرز واقع شده است، از بخش های مختلف و آزمایشگاه های این مرکز بازدید کرد و با توضیحات وزیر صنعت، […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهور از مرکز پژوهشهای کاربردی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور بازدید کرد.

به گزارش ایسکانیوز، اسحاق جهانگیری صبح امروز (سه شنبه) با حضور در این مرکز که در استان البرز واقع شده است، از بخش های مختلف و آزمایشگاه های این مرکز بازدید کرد و با توضیحات وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان زمین شناسی و کارشناسان این مرکز در جریان آخرین مطالعات و تحقیقات صورت گرفته قرار گرفت.
در جریان این بازدید آخرین وضعیت نجات دریاچه ارومیه و وضعیت ریزگردها و راهکارهای مهار این پدیده به معاون اول رییس جمهور گزارش داده شد و سپس توضیحاتی در خصوص کشف و استخراج ذخایر معدنی براساس روش های نوین مطرح گردید.
در گزارش های ارایه شده به معاون اول رییس جمهور همچنین به برنامه های در دست اقدام، تشریح فعالیت های انجام شده در ایجاد آزمایشگاه های مرجع علوم زمین و نصب و راه اندازی تجهیزات مدرن آزمایشگاهی پرداخته شد.
مدیریت تولید مواد معدنی بر پایه نیاز بازار (صادرات و واردات) در چارچوب اقتصاد مقاومتی، مقایسه برداشت ژئوفیزیک هوایی با فاصله خطوط پرواز ۲۵۰ متر و افزایش دقت اندازه گیری و تعداد معادن شناخته شده دنیا از نظر عمق از دیگر موضوعاتی بود که در جریان این بازدید به اطلاع دکتر جهانگیری رسید.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس