تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهور از نیروگاه اتمی بوشهر و اتاق کنترل اصلی این نیروگاه بازدید کرد. به گزارش ایسکانیوز، اسحاق جهانگیری صبح امروز (شنبه) در جریان سفر به استان بوشهر پس از حضور در نیروگاه بوشهر در محل یادمان شهدای گمنام در این نیروگاه حضور یافت و با نثار تاج گل، به مقام همه […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهور از نیروگاه اتمی بوشهر و اتاق کنترل اصلی این نیروگاه بازدید کرد.

به گزارش ایسکانیوز، اسحاق جهانگیری صبح امروز (شنبه) در جریان سفر به استان بوشهر پس از حضور در نیروگاه بوشهر در محل یادمان شهدای گمنام در این نیروگاه حضور یافت و با نثار تاج گل، به مقام همه شهیدان ادای احترام کرد.
وی سپس در اتاق کنترل اصلی نیروگاه بوشهر حضور یافت و با توضیحات رییس سازمان انرژی اتمی و رییس نیروگاه بوشهر، از آخرین تحولات و ظرفیت های این نیروگاه مطلع شد.
معاون اول رییس جمهور همچنین در دفتر یاد بود نیروگاه اتمی بوشهر نوشت:
” بسم الله الرحمن الرحیم
توفیق نصیب شد که بازدیدی از نیروگاه اتمی بوشهر داشته باشیم که هم زمان احداث عملیات اجرایی نیروگاه جدید نیز آغاز می شود. به حمدالله به همت نیروهای متخصص، تولید نیروگاه در وضعیت مناسبی است و در ساخت نیروگاه جدید حضور مهندسین و متخصصین ایرانی بیشتر خواهدبود. از زحمات همه عزیزان متشکرم “
اسحاق جهانگیری
معاون اول رییس جمهور
گفتنی است تا دقایقی دیگر قرار است عملیات اجرایی احداث واحدهای ۲ و ۳ نیروگاه بوشهر با حضور معاون اول رییس جمهور آغاز شود.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس