تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرکنسول ایران در آفریقای جنوبی از سفر فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به آفریقای جنوبی و بازدید از نمایشگاه تجهیزات نظامی این کشور خبر داد و گفت: این سفر به دعوت همتای آفریقایی انجام شده است. به گزارش ایسکانیوز، محمد بروجردی ، افزود: امیر دریادار حبیب الله سیاری در راس هیاتی بلندپایه […]

[ad_1]

سرکنسول ایران در آفریقای جنوبی از سفر فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به آفریقای جنوبی و بازدید از نمایشگاه تجهیزات نظامی این کشور خبر داد و گفت: این سفر به دعوت همتای آفریقایی انجام شده است.

به گزارش ایسکانیوز، محمد بروجردی ، افزود: امیر دریادار حبیب الله سیاری در راس هیاتی بلندپایه نظامی از نمایشگاه تجهیزات نظامی و هوایی کشور آفریقای جنوبی نیز دیدن کرد.
وی ادامه داد: فرمانده نیروی دریایی ارتش علاوه بر بازدید از این نمایشگاه و دیدار و گفت و گو با فرمانده نیروی دریایی و دیگر فرماندهان نظامی آفریقای جنوبی، با فرماندهان دیگر کشورهای حاضر در نمایشگاه از جمله مقامات ارشد نظامی کشورهای برزیل و ویتنام نیز دیدار و گفت و گو کرد.
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در آفریقای جنوبی اضافه کرد: در این دیدارها طرفین ضمن بررسی و تبادل نظر در خصوص اهم مسایل منطقه ای و جهانی، راههای گسترش همکاری هایی دو جانبه را مورد بررسی قرار دادند.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس