تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس صندوق رفاه دانشجویان درصدمین بازدیدخوداز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشگاه گنبد کاووس با مسئولان این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، مهندس ذوالفقار یزدان مهر در بازدید از خوابگاه آماده بهره برداری دانشگاه گنبد کاووس، […]

[ad_1]

رئیس صندوق رفاه دانشجویان درصدمین بازدیدخوداز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشگاه گنبد کاووس با مسئولان این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، مهندس ذوالفقار یزدان مهر در بازدید از خوابگاه آماده بهره برداری دانشگاه گنبد کاووس، هزینه های تعمیر و تجهیز این خوابگاه ۴۰۰ نفره را از محل درآمد اختصاصی صندوق متقبل شد تا با شروع سال تحصیلی جدید و از مهر ماه دانشجویان در این خوابگاه اسکان یابند.

وی همچنین نسبت به نوسازی و ارتقای سلف سرویس قدیمی این دانشگاه نیز دستور کمک های لازم را صادر کرد.

حضور دانشجویان بی بضاعت از اقوام و مناطق مختلف یکی از مشکلات دیگر دانشگاه بود که رئیس صندوق رفاه پیشنهاد تشکیل صندوق قرض الحسنه و خیریه پیامبر اعظم(ص) را صادر و از طرف مقام عالی وزارت ۵۰ میلیون تومان سرمایه اولیه را تامین کرد تا با کمک خیرین و اعضا هیئت علمی نسبت به رفع مشکلات آنی و ضروری و وام شرافتی به دانشجویان بی بضاعت اقدام شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه تصریح کرد: در کنار محدودیت های منابع مالی دولتی و عدم توازن رشد کمی و کیفی سعی کرده ایم در کنار روسای دانشگاه گوشه ای از مشکلات را حل کنیم و در جهت ارتقای خدمات رسانی توام با کرامت انسانی به دانشجویان عزیز گام برداریم.

مهندس یزدان مهر به پوشش صد در صدی تسهیلات دانشجویان متقاضی در دانشگاه های کمتر توسعه یافته اشاره کرد و گفت: تلاش می کنیم با آمادگی ایجاد شده و رشد درآمد اختصاصی صندوق به کلیه واجدین شرایط و نیازمندان واقعی وام های دانشجویی در سال جاری پاسخ مثبت دهیم.

دکتر گلچینی رئیس دانشگاه گنبد کاووس نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان ، تحولات صورت گرفته دراین صندوق را مایه دلگرمی و امید دانشگاه ها در شرایط سخت فعلی دانست و تصریح کرد: با حمایت های صندوق و نگاه نو حاکم بر صندوق با دلگرمی و آسودگی خاطر به استقبال سال تحصیلی جدید می‌رویم.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس