تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان ثبت احوال کشور، به اتفاق مدیر کل حقوقی وزارت صنعت، معدن و تجارت و هیئت همراه از بخش‌های مختلف شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران و مراحل تولید کارت‌های بانکی، اعتباری و هوشمند و همچنین چاپ و نشر چک و اوراق بهادار بانک ملی ایران بازدید کردند. به گزارش ایلنا درخشان‌نیا […]

[ad_1]

رئیس سازمان ثبت احوال کشور، به اتفاق مدیر کل حقوقی وزارت صنعت، معدن و تجارت و هیئت همراه از بخش‌های مختلف شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران و مراحل تولید کارت‌های بانکی، اعتباری و هوشمند و همچنین چاپ و نشر چک و اوراق بهادار بانک ملی ایران بازدید کردند.

به گزارش ایلنا درخشان‌نیا رئیس سازمان ثبت احوال کشور طی سخنانی با تأکید بر اهداف اقتصاد مقاومتی و استفاده از توان داخلی در تولید انواع خدمات سازمان ثبت احوال گفت: تولید بیش از ۶۰ میلیون کارت هوشمند ملی از تعهدات این سازمان است و این سازمان به دنبال ارائه خدماتی مطلوب و با کیفیت برای مردم است و بانک ملی ایران از دیرباز نشان داده است که همراهی مطمئن برای ماست.


همچنین رضا منصوری مدیر عامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران انجام طرح‌های ملی را از افتخارات شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران خوانده و گفت: این شرکت توانایی تولید انواع کارت‌های هوشمند و اعتباری و اوراق بهادار را با بالاترین استانداردهای بین‌المللی دارد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس