تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از دستگیری قاچاقچیان موادمخدر و کشف ۱۶ کیلوگرم تریاک از در خودروی آنان خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، احداله احدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت دو قاچاقچی ۵۰ و ۴۵ […]

[ad_1]

دستگیری

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از دستگیری قاچاقچیان موادمخدر و کشف ۱۶ کیلوگرم تریاک از در خودروی آنان خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، احداله احدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت دو قاچاقچی ۵۰ و ۴۵ ساله در امر تهیه و توزیع موادمخدر، مراتب در دستورکار مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت و آنان پس از تعقیب و مراقبت و اقدامات پلیسی از انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر در نیمه‌های شب به استان گیلان مطلع شدند.

احدی با بیان اینکه ماموران با اخذ مجوز از مقام قضایی عملیات خود برای دستگیری این افراد را آغاز کردند، گفت: در عملیاتی پلیسی فروشنده و خریدار مواد مخدر در یکی از خیابان‌های رشت دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

او با اشاره به انجام بازرسی از خودروی متهمان گفت: مأموران در بازرسی از خودروی پژو پارس متهمان ۱۶کیلوگرم تریاک را که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در قسمت در عقب خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با بیان اینکه در بازجویی‌های انجام شده متهمان به بزه انتسابی اقرار کردند، گفت: یکی از این افراد فروشنده و دیگری توزیع کننده مواد مخدر بود که برای هر دو نفر آنان پرونده‌ای تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس