تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] آزمون سوژه اصلی دیلی میل، اسپورت مدیاست و … سردار آزمون بدون شک یکی از پدیده های روستوف در دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا بود چون با دو گلی که وارد دروازه اندرلخت و آژاکس کرد نشان داد آینده درخشانی پیش رو دارد. درخشش مهاجم ایرانی روستوف در آخرین بازی پلی آف لیگ قهرمانان […]

[ad_1]

آزمون سوژه اصلی دیلی میل، اسپورت مدیاست و …

سردار آزمون بدون شک یکی از پدیده های روستوف در دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا بود چون با دو گلی که وارد دروازه اندرلخت و آژاکس کرد نشان داد آینده درخشانی پیش رو دارد.

درخشش مهاجم ایرانی روستوف در آخرین بازی پلی آف لیگ قهرمانان اروپا که منجر به اولین صعود نایب قهرمان روسیه به این رقابت ها شد بازتاب گسترده ای در رسانه های اروپایی داشت.

به گزارش “ورزش‌سه”، سردار آزمون بدون شک یکی از پدیده های روستوف در دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا بود چون با دو گلی که وارد دروازه اندرلخت و آژاکس کرد نشان داد آینده درخشانی پیش رو دارد. گلزنی مهاجم تیم ملی ایران به قهرمان چهار دوره لیگ قهرمانان اروپا از کشور هلند بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های اروپا داشت تا جایی که تمام محافل خبری معتبر به درخشش این بازیکن اشاره کردند که بخشی از آنها را می خوانید.

دیلی میل؛ آزمون کابوس هلندی ها شد

سایت معتبر دیلی میل در تحلیل رقابت های شب پایانی پلی اف لیگ قهرمانان با تعجب از شکست سنگین آژاکس قهرمان چهار دوره اروپا برابر تیم ناشناس روستوف نوشت:« آژاکسی ها بعد از تساوی ۱-۱ در خانه با این امید به روسیه سفر کردند که در بازی برگشت کار صعود را تمام کنند اما گل زیبای سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران تمام ارزوهای آنها را به کابوسی وحشتناک تبدیل کرد چون این گل راه فروپاشی بیشتر تیم هلندی را برای روستوف هموار کرد تا با چهار گل به پیروزی تاریخی برسند».

 

اسپورت مدیاست؛ شگفتی روستوف

سایت معتبر ایتالیایی هم در تحلیل های خود از تیم های صعود کننده به مرحله گروهی به نتایج دیشب اشاره و نوشت:« روستوف با از پیش رو برداشتن آژاکس نشان داد که می تواند شگفتی های زیادی خلق کند. این تیم جوانان و بازیکنان مستعد زیادی دارد که در مرحله گروهی می توانند به کابوس هر حریفی بدل شوند که تنها کافی است به گلزنان آنها در مرحله پلی آف نگاهی بیاندازید».

 

چمپیونات؛ افتخار بزرگ برای روستوف

سایت معتبر روسی هم نوشت:« با گل زیبایی که سردار آزمون با پرش بلند خود به ثمررساند موتور گلزنی روستوف روشن شد تا آنها با کسب نتیجه ای تاریخی تمام بحران های اطراف باشگاه را به فراموشی سپرده و شبی رویایی برای طرفداران شان رقم بزنند. طرفداران روستوف باید قدردان زحمات قربان بردی اف باشند که چنین تیمی برای آنها ساخت و در شب تولدش هدیه بزرگی به مردم شهر داد».

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس