تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاملات هفته جاری بازار سهام در حالی به پایان رسید که شاخص کل بورس افت ۲۸۶ واحدی، معادل ۰٫۴ درصد را تجربه کرد و ارتفاع ۷۶ هزار و ۴۵۵ واحد را در کارنامه خود ثبت کرد. به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل در معاملات هفته‌ای که گذشت، ۲۸۶ واحد کاهش یافت. این شاخص که […]

[ad_1]


معاملات هفته جاری بازار سهام در حالی به پایان رسید که شاخص کل بورس افت ۲۸۶ واحدی، معادل ۰٫۴ درصد را تجربه کرد و ارتفاع ۷۶ هزار و ۴۵۵ واحد را در کارنامه خود ثبت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل در معاملات هفته‌ای که گذشت، ۲۸۶ واحد کاهش یافت. این شاخص که در ابتدای معاملات هفته جاری در ارتفاع ۷۶ هزار و ۷۴۲ واحدی قرار داشت، طی معاملات در بازار هفته جاری تا ارتفاع ۷۶ هزار و ۴۵۵ واحدی پایین آمد.

در اولین روز معاملاتی هفته جاری شاخص در مسیر نزولی قرار گرفت و طی انجام معاملات در این روز بود که به افت ۱۰۱ واحدی دامن زد. اگرچه شاخص در بازار روز یکشنبه تغییر مسیر داد و معاملات خود را با رشدی ناچیز به پایان رساند.

در روز سه‌شنبه هفته جاری بعد از یک روز تعطیلی بازارهای داخلی، نماگر بورس بازهم مسیر نزولی خود را در پیش گرفت و افت ۱۹۹ واحدی را تجربه کرد.

در آخرین روز کاری هفته جاری نیز، معاملات در حالی به پایان رسید که بازار ارزش معاملات زیادی نداشت و نماگر رشد کم‌‌عمقی را تجربه کرد. در این روز شاخص تنها ۱۱ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۷۶ هزار و ۴۵۵ واحدی ایستاد.

به هرحال معاملات در هفته جاری در حالی به پایان رسید که شاخص کل بورس افت ۲۸۶ واحد معادل ۰٫۴ درصد را تجربه کرد و ارتفاع ۷۶ هزار و ۴۵۵ واحد را در کارنامه خود ثبت کرد.

از آنجا که اخبار محرکی در بازار سرمایه وجود ندارد، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که بازار حداقل تا پایان شهریورماه به فضای رکودی خود ادامه می‌دهد. اگرچه از نظر آنها اصلی‌ترین علت افت بورس نبود نقدینگی در بازار است که معاملات در گروه‌های مختلف را تا حد بسیاری تحت تاثیر قرار داده است. بنابراین به نظر می‌رسد باید در انتظار ورود نقدینگی‌های جدید به بازار سرمایه باشیم.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس