تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بیشترین کالاهای ایرانی که به روسیه صادر می‌شوند، از کدام دسته و کدام نوع کالاها هستند؟ به گزارش اقتصادنیوز، از ابتدای سال جاری تا هشتم مردادماه ایران معادل ۶۹ میلیون و ۶۶۱ هزار دلار کالا به روسیه صادر کرده است. کشور روسیه که از جمله شرکای عمده تجارت ایران محسوب می‌شود، روز هشتم […]

[ad_1]


بیشترین کالاهای ایرانی که به روسیه صادر می‌شوند، از کدام دسته و کدام نوع کالاها هستند؟

به گزارش اقتصادنیوز، از ابتدای سال جاری تا هشتم مردادماه ایران معادل ۶۹ میلیون و ۶۶۱ هزار دلار کالا به روسیه صادر کرده است. کشور روسیه که از جمله شرکای عمده تجارت ایران محسوب می‌شود، روز هشتم مردادماه در فهرست مقصدهای عمده صادراتی کشورمان قرار گرفته است. در این یک روز ایران معادل ۴۳۸ هزار دلار کالا به روسیه صادر کرده است.

بر اساس آمارهای رسمی گمرک، اقلام عمده صادراتی ایران به این کشور در چهار ماهه آغازین سال جاری عبارتند از: «گاز طبیعی مایع‌شده»، «میعانات گازی»، «روغن‌های سبک و فرآورده‌ها به‌جز بنزین»، «پروپان مایع‌شده»، «گازهای نفتی و هیدروکربورهای گازی شکل مایع‌شده»، «بوتان مایع‌شده»، «محصولات از آهن یا فولاد»، «محصولات آهنی حاصل از احیای مستقیم کلوخه‌های معدنی آهن»، «کاتد و قطعات کاتد از مس» و «پلی اتیلن».

در همین بازه زمانی از دیگر «حیوانات زنده از نوع گوسفند»، «کاشی و چهارگوش»، «کولرهای آبی خانگی»، «سیب، تازه»، «مکمل‌های دارویی»، «سنگ»، «کف‌پوش»، «ماست»، «مغز پسته» و «هندوانه» نیز از جمله دیگر اقلام صادراتی ایران به روسیه هستند.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس