تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بر اساس آماری رسمی، منطقه پنج تهران با سهم ۱۴٫۲ درصد و منطقه ۲۲ تهران با سهم ۱٫۱ درصد به ترتیب بیشترین و کمترین سهم از معاملات مسکن در فصل بهار را به خود اختصاص داده‌اند. به گزارش اقتصادنیوز، مرکز آمار ایران، گزارشی از وضعیت بازار مسکن شهر تهران در فصل بهار منتشر […]

[ad_1]


بر اساس آماری رسمی، منطقه پنج تهران با سهم ۱۴٫۲ درصد و منطقه ۲۲ تهران با سهم ۱٫۱ درصد به ترتیب بیشترین و کمترین سهم از معاملات مسکن در فصل بهار را به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز، مرکز آمار ایران، گزارشی از وضعیت بازار مسکن شهر تهران در فصل بهار منتشر کرده است. در این گزارش سهم هر یک از مناطق شهر تهران از معاملات مسکن مشخص شده است که بر اساس آن منطقه پنج تهران با سهم ۱۴٫۲ درصد و منطقه ۲۲ تهران با سهم ۱٫۱ درصد به ترتیب بیشترین و کمترین سهم از معاملات مسکن در فصل بهار را به خود اختصاص داده‌اند.

این در حالی است که میزان معاملات مسکن در منطقه پنج تهران در بهار ۱۳۹۵ نسبت به فصل مشابه سال قبل خود ۱۹٫۸ درصد افزایش یافته، همچنین میزان معاملات مسکن در منطقه ۲۲ تهران نیز در بهار ۱۳۹۵ نسبت به فصل مشابه سال قبل، ۲۱٫۳ درصد افزایش پیدا کرده است.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس