تاریخ انتشار: ۲۹ اسف ۱۳۹۳

رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: هفته گذشته که آخرین هفته سال ۱۳۹۳ بود یکی از پرنوسان ترین هفته ها را در بازار طلا و سکه شاهد بودیم و قیمت سکه تمام در طول هفته گذشته حدود۱۵تا۱۸هزار تومان و نیم سکه به طور تقریبی ۳۵هزار تومان نوسان داشت. به گذارش گذارنیوز محمدکشتی آرای  کرد: از […]

رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: هفته گذشته که آخرین هفته سال ۱۳۹۳ بود یکی از پرنوسان ترین هفته ها را در بازار طلا و سکه شاهد بودیم و قیمت سکه تمام در طول هفته گذشته حدود۱۵تا۱۸هزار تومان و نیم سکه به طور تقریبی ۳۵هزار تومان نوسان داشت.

سکه

به گذارش گذارنیوز محمدکشتی آرای  کرد: از روز دوشنبه هفته گذشته قیمت ارز افزایش یافته و منجر به افزایش قیمت طلا وسکه و به دنبال آن تغییر قیمت زیادی را از اواسط هفته شاهد بودیم.

وی گفت: همه ساله و با شروع عید نوروز میزان تقاضا برای خرید طلا و سکه کاهش یافته و عرضه آن در بازار شروع می‌شود و این در حالی است که قبل از عید، بازار طلا و سکه با افزایش میزان تقاضا مواجه بود.

رییس اتحادیه طلا و جواهر در عین حال با بیان اینکه به دلیل تقاضای بالایی که برای خرید نیم سکه، ربع سکه و سکه‌های یک گرمی وجود دارد قیمت آن‌ها افزایش یافته گفت: بالا رفتن قیمت‌ها و التهابی که در بازار ایجاد شده دلیل خاصی ندارد و دادوستد شب عید و تقاضاهایی که وجود دارد منجر به بروز تغییراتی شده که موقتی است.

کشتی آرای یادآور شد: مساله عرضه و تقاضا یکی از پارامترهای اقتصادی است و افزایش تقاضا منجر به افزایش قیمت ها می شود.

نوع طلا قیمت آخر هفته گذشته قیمت اول هفته ای که گذشت
هرگرم‌ طلای ۱۸عیار ۹۵ هزار و ۲۱ تومان ۹۳هزارو۹۸۳تومان
هر مثقال طلا ۴۱۲هزارتومان ۴۰۷هزارو۵۰۰تومان
اونس جهانی ۱۱۴۷ دلار و۶۰ سنت ۱۱۵۹دلارو ۶۰سنت
نوع سکه
سکه‌ تمام‌ طرح‌ جدید ۹۴۱هزار تومان ۹۲۴هزارتومان
سکه‌ تمام‌ طرح‌ قدیم ۹۳۵ هزارتومان ۹۲۰هزار تومان
نیم سکه ۵۳۶ هزار تومان ۵۰۰هزارتومان
ربع سکه ۲۸۳ هزار تومان ۲۶۸هزارتومان
یک گرمی ۱۸۵ هزار تومان ۱۸۱هزارتومان
نوع ارز
دلار آمریکا ۳۳۷۰ تومان ۳۲۹۵تومان
یورو ۳۶۷۰تومان ۳۵۱۰تومان

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس