تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به برقراری جو پایدار در اکثر نقاط کشور، از افزایش ابر و بارش پراکنده در برخی نقاط کشور خبر داد. احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی سه روز آینده در اکثر مناطق کشور جوی […]

[ad_1]

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به برقراری جو پایدار در اکثر نقاط کشور، از افزایش ابر و بارش پراکنده در برخی نقاط کشور خبر داد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی سه روز آینده در اکثر مناطق کشور جوی نسبتا پایدار حاکم خواهد بود.

وی بیان کرد:  امروز (یکشنبه ۳۱ مرداد) برای ارتفاعات البرز مرکزی، البرز شرقی و ارتفاعات زاگرس و طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه اول و دوم شهریور،  نیز برای ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات زاگرس در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، بارش پراکنده، گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی افزود: طی سه روز آینده نیز در شمال سیستان و بلوچستان در منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید رخ خواهد داد.

به گفته وظیفه، آسمان تهران در روزهای یکشنبه و دوشنبه اول و دوم شهریور، صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد، در بعدازظهر افزایش ابر با بیشینه و کمینه دمای ۳۳ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام 

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس