تاریخ انتشار: ۲۹ اسف ۱۳۹۳

آخرین شب چهارشنبه سال علاوه بر اخبار دلخراش حوادث، خبر خوش بارندگی در محل سدهای اصلی ۵ گانه تأمین آب شرب تهران را نیز به همراه داشت. به گزارش گذارنیوز، شب گذشته، آخرین شب چهارشنبه سال معروف به چهارشنبه سوری بود. علاوه بر اخبار دلخراش این شب که از بیماری فرهنگی جامعه نشأت می گیرد، […]

آخرین شب چهارشنبه سال علاوه بر اخبار دلخراش حوادث، خبر خوش بارندگی در محل سدهای اصلی ۵ گانه تأمین آب شرب تهران را نیز به همراه داشت.

باران

به گزارش گذارنیوز، شب گذشته، آخرین شب چهارشنبه سال معروف به چهارشنبه سوری بود. علاوه بر اخبار دلخراش این شب که از بیماری فرهنگی جامعه نشأت می گیرد، بارش هایی که در برخی نقاط کشور از جمله تهران رخ داد تأثیر مثبت هر چند اندک بر میزان منابع آب های سطحی داشت.

در استان تهران نیز همچون برخی از نقاط کشور، ساعاتی از شب و روز گذشته بارانی بود. میزان بارش ها در سد طالقان به ۲٫۶ میلیمتر رسید. همچنین در محل سد کرج ۴٫۲ میلیمتر بارندگی در شب و روز گذشته ثبت شد. در محل سد لار که بیشترین بارش ها را در استان تهران داشت ۶٫۳ میلیمتر باران بارید. در محل سد لتیان و سد ماملو نیز به ترتیب ۳ میلیمتر و ۰٫۷ میلیمتر بارندگی ثبت شد.

در مجموع بارش های چهارشنبه سوری ۱۶٫۸ میلیمتر ارتفاع ذخایر سدهای تهران را در ۵ سد اصلی تأمین آب شرب پایتخت افزایش داد که این افزایش ارتفاع به طور متوسط ۳٫۳۶ میلیمتر بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس