تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در برخی استان‌ها خبر داد و گفت: طی سه روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور بویژه منطقه زابل وزش باد شدید رخ خواهد داد، بنابراین احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد. احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: بر اساس تحلیل […]

[ad_1]

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در برخی استان‌ها خبر داد و گفت: طی سه روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور بویژه منطقه زابل وزش باد شدید رخ خواهد داد، بنابراین احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، از امروز بعدازظهر با نفوذ هوای خنک شمالی به سواحل دریای خزر، طی دو روز آینده ابرناکی، کاهش دما، وزش باد، بارش باران ملایم و مداوم در شمال اردبیل، گیلان و غرب مازندران پیش‌بینی می شود. 

وی با بیان اینکه هسته بارش روی گیلان خواهد بود، اظهار  کرد: از بعدازظهر امروز و طی روز سه‌شنبه ۲۶ مرداد، به سبب وزش باد شدید دریای خزر مواج خواهد بود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در سایر نقاط کشور جوی نسبتا پایدار حاکم خواهد بود، افزود: طی سه روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور بویژه منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید رخ خواهد داد، بنابراین احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد.

به گفته وظیفه، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۶ و ۲۷ مرداد، در ایلام و خوزستان وزش باد و گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

وی در پایان در مورد وضعیت هوای استان تهران نیز اظهار کرد: آسمان تهران در روز سه‌شنبه ۲۶ مرداد، صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد با بیشنبه و کمینه دمای ۳۳ و ۲۵ درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه ۲۷ مرداد، صاف، گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۴ و ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس