تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دو تیم بارسلونا و دپورتیوو آلاوز شنبه(۲۰ شهریور) از ساعت ۲۳:۰۰ در استادیوم نیوکمپ به مصاف یکدیگر می روند. به گزارش ایسکانیوز،از هفته سوم رقابت های لالیگا فردا بارسلونا میزبان دپورتیوو آلاوز است. با اتمام فیفا دی و بازی های ملی، مجددا شور بازی های باشگاهی فوتبال جهان را تحت تاثیر خود قرار داده […]

[ad_1]

دو تیم بارسلونا و دپورتیوو آلاوز شنبه(۲۰ شهریور) از ساعت ۲۳:۰۰ در استادیوم نیوکمپ به مصاف یکدیگر می روند.

به گزارش ایسکانیوز،از هفته سوم رقابت های لالیگا فردا بارسلونا میزبان دپورتیوو آلاوز است. با اتمام فیفا دی و بازی های ملی، مجددا شور بازی های باشگاهی فوتبال جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است. لالیگای اسپانیا هفته سومش را سپری می کند و در یکی از بازی های مهم آن بارسلونا میزبان دپورتیوو آلاوز است.

شاگردان لوئیز انریکه در بارسلونا، پیش بینی می شود به دیدار خانگی فردا به عنوان یک مسابقه گرم کردنی برای جدال روز سه شنبه در لیگ قهرمانان اروپا برابر سلتیک نگاه کنند. اگرچه آن ها می دانند آلاوز تیم دست و پا بسته ای نیست و در هفته های اخیر توانسته اتلتیکو مادرید را غافلگیر کند اما بازگشت و رسیدن برخی بازیکنان مهم تیم نظیر نیمار، آلکاسر، سیلسن و… دست کادرفنی را برای چینش هر ارنجی که بتواند بازیکنان را آماده و هماهنگ کند باز می گذارد.

آلاوز که تازه به لالیگا صعود کرده تا اینجا و در ۲ هفته اخیر موفق شده برابر اتلتیکو مادرید و اسپورتینگ خیخون شکستی را متحمل نشود تا بنگاه های شرط بندی و مفسران را به تحسین خود وا بدارد، البته که بعید است این مقاومت آن ها فردا برابر بارسلونا هم ادامه دار باشد. ادگار مندس مهره خطرناک و سرشناس آلاوز به شمار می رود که خط دفاعی بارسلونا را مجبور می کند به او توجه بیشتری داشته باشند.

** نتایج دیدار های اخیر رودر روی دو تیم:

** نکات آماری:

بارسلونا در ۳۴ بازی اخیری که در نیوکمپ داشته به ۲۹ پیروزی دست یافته و به طور میانگین توانسته دست کم ۴ گل به حریفان بزند.

آبی اناری ها همچنین در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی خود موفق به کلین شیت شده اند.

یک آمار بدی که تیم آلاوز برابر بارسلونا دارد دریافت حداقل ۳ گل در نیوکمپ طی ۵ بازی گذشته است.

در شش بازی اخیر دو تیم در نیوکمپ، آلاوز یک تیم بازنده بوده است.

** غایبین و بازگشته های دو تیم:

** پیش بینی نتیجه بازی: بارسلونا ۴-۰ دپورتیوو آلاوز

** ترکیب احتمالی دو تیم:

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس