تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] باشگاه بارسلونا به دنبال جذب یک مهاجم برای خط حمله این تیم است. به گزارش ایلنا، باشگاه بارسلونا به دنبال پیدا کردن یک مهاجم مناسب برای خط حمله این تیم است. در حال حاضر مسی، نیمار و سوارز سه مهاجم آبی اناری‌ها هستند که در صورت غیبت هر کدام از این سه نفر، لوئیز […]

[ad_1]

باشگاه بارسلونا به دنبال جذب یک مهاجم برای خط حمله این تیم است.

به گزارش ایلنا، باشگاه بارسلونا به دنبال پیدا کردن یک مهاجم مناسب برای خط حمله این تیم است. در حال حاضر مسی، نیمار و سوارز سه مهاجم آبی اناری‌ها هستند که در صورت غیبت هر کدام از این سه نفر، لوئیز انریکه جایگزین مناسبی برای آن نخواهد داشت.


فرناندز، مدیر ورزشی بارسا بعد از بازی شب گذشته بارسا مقالبل سمپدوریا در جام خوان گامپر که با برتری ۳-۲ بارسلونا تمام شد گفت: “بدون شک تا قبل از پایان تابستان یک مهاجم دیگر به تیم اضافه می کنیم. گزینه های بسیاری پیش روی ماست و ما سعی می کنیم مناسب ترین آنها را جذب کنیم. در حال حاضر، جذب یک مهاجم بزرگترین هدف پیش روی ماست.


او افزود: باید در این مورد با لوییس انریکه مشورت کنیم. چه در مورد بازیکنانی که باید جدا بشوند و چه بازیکنانی که قرار است به لیست بارسا اضافه شوند. اگر چه تیم ما در شرایط بسیار خوبی قرار دارد اما ما همیشه به دنبال بهتر کردن اوضاع هستیم. این هفته رقابت های لالیگا آغاز می شود و من امیدوارم با برد مسابقات را آغاز کنیم”.


گفتنی است تا به حال مهاجمانی مثل کوین گامیرو، نولیتو، ویه‌تو، مانژوکیچ و گابیگل در آستانه پیوستن به بارسا بوده اند که هرکدام به دلایلی لغو شده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس