تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بارسلونا با برتری قاطع، موفق شد به عنوان قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا دست پیدا کند. به گزارش ایلنا، بازی با مالکیت توپ بارسا آغاز شد اما اولین موقعیت بازی در دقیقه ۴ برای سویا به دست آمد که با واکنش خوب براوو دفع شد. بازی رفت در زمین سویا با ۲ گل به […]

[ad_1]

بارسلونا با برتری قاطع، موفق شد به عنوان قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا دست پیدا کند.

به گزارش ایلنا، بازی با مالکیت توپ بارسا آغاز شد اما اولین موقعیت بازی در دقیقه ۴ برای سویا به دست آمد که با واکنش خوب براوو دفع شد.


بازی رفت در زمین سویا با ۲ گل به سود بارسا به پایان رسید و سویا کار بسیار سختی در نیوکمپ برای بازگشت داشت.


در دقیقه ۱۰ با همکاری زیبای آندره گومس و لیونل مسی، پاس زیبای مسی از عمق دفاع سویا به آردا توران رسید و این بازیکن نیز ضربه ای زمینی و دقیق دروازه سویا را باز کرد تا بازی با یک گل به سود بارسا در جریان باشد.


بازی با مالکیت بیشتر شاگردان انریکه در جریان بود که با اشتباه ساموئل اومتیتی، داور نقطه پنالتی را نشان داد تا اندک امیدی برای هواداران سویا برای بازگشت زنده شود. اومتیتی در این صحنه اولین کارت زرد بازی را دریافت کرد.اما کلودیو براوو، که احتمالا آخرین بازی خود با پیراهن بارسا را انجام می دهد موفق شد با پرش به سمت راست، ضربه ایبورا را مهار کرده تا بازی با همان یک گل به سود بارسا در جریان باشد.


دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند تا بارسلونا در آستانه قهرمانی قرار بگیرد.


در آغاز نیمه دوم و در دقیقه ۴۷، باز هم آردا توران موفق شد برای بارسلونا گلزنی کند. در یک رفت و برگشت و در حالیکه پاس دروازه بان سویا در میانه میدان به بازیکنان بارسلونا رسید، ضربه از راه دور آردا با برخورد به یکی از مدافعان حریف وارد دروازه سویا شد تا آردا توران دومین گل خودش و بارسلونا را به ثمر برساندبارسا باز هم به حملاتش ادامه داد و در دقیقه ۵۷، لیونل مسی موفق شوین گل بارسا را به ثمر برساند. پاس زیبای گوکس به سمت چپ، با ارسال بلند دینه همراه شسد که مسی موفق شد با ضربه سر توپ را به گوشه دروازه سویا بفرستد و بازی با ۳ گل به سود بارسلونا دنبال شود.


لحظاتی بعد و در دقیقه ۶۱, لوکاس دیتنه جای خود را بهسوردی البا داد. در دقیقه ۶۳ وتولو به ای ویسام و دقایقی بعد ویتو به جای کورنا در ترکسی سویا وارد زمین شدند


دقایقی بعد، روی همکاری منیر و مسی، مدافعان سویا به اشتباه در آستانه باز کردن دروازه خودی بودند که در اخرین لحظه توپ دور شد.


در دقیقه ۷۵ نیز ضربه از راه دور زیبای  راکیتیچ با دفع  ریکو دور شد.


در ادامه بازی، اتفاق خاصی رخ نداد تا شاگردان انریکه موفق شوند در  مجموع با ۵ گل سویا را شکست داده و فاتح سوپر کاپ اسپانیا شوند و لیونل مسی برای اولین بار به عنوان کاپیتان، موفق به کسب عنوان قهرمانی شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس