تاریخ انتشار: ۲۸ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] ورزش سه: باراک اوباما، رئیس جمهور سابق ایالت متحده از سوی باشگاه دارمشتات برای تماشای بازی های این تیم دعوت شد.​​​​​​​  در حساب توئیتر رسمی اوباما، تنها باشگاه فوتبالی که از قاره اروپا فالو شده است توئیتر باشگاه آلمانی و گمنام دارمشتات است و با توجه به آغاز دوران بازنشستگی اوباما و پایان دوران […]

[ad_1]

ورزش سه: باراک اوباما، رئیس جمهور سابق ایالت متحده از سوی باشگاه دارمشتات برای تماشای بازی های این تیم دعوت شد.​​​​​​​

 در حساب توئیتر رسمی اوباما، تنها باشگاه فوتبالی که از قاره اروپا فالو شده است توئیتر باشگاه آلمانی و گمنام دارمشتات است و با توجه به آغاز دوران بازنشستگی اوباما و پایان دوران ریاست جمهوری وی، فوتبال می تواند اوقات فراغت وی را به خوبی پر کند.

 

باشگاه دارمشتات امروز در توئیتر خود نوشت: “با توجه به اینکه ما تنها باشگاهی هستیم که توسط شما فالو شده ایم، آیا می توانیم شما را در استادیوم اختصاصی خود ببینیم”؟

 

باراک اوباما به بوندس لیگا دعوت شد

باشگاه دارمشتات یکی از۶۳۱ هزار اکانت فالو شده توسط توئیتر ریس جمهور سابق ایالت متحده است و آنها می توانند با حک کردن نام اوباما روی البسه خود او را برای انجام این سفر تحریک کنند.

 

البته دارمشتات گرچه شرایط خوبی در بوندس لیگا ندارد و یکی از گزینه های سقوط به دسته پایین تر محسوب می شود، اما شاید پیروزی مهم هفته گذشته این تیم برابر دورتموند اوباما را متقاعا به این سفر بکند.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس