تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصولگرایان نمی‌خواهند برای انتخابات آتی ریاست‌جمهوری از احمدی‌نژاد حمایت کنند و جامعه روحانیت و مراجع تقلید، دل‌خوشی برای حمایت مجدد از وی ندارند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از مهر، اسدالله بادامچیان با اشاره به این نکته که احمدی‌نژاد می‌تواند در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری حضور پیدا کند، […]

[ad_1]

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصولگرایان نمی‌خواهند برای انتخابات آتی ریاست‌جمهوری از احمدی‌نژاد حمایت کنند و جامعه روحانیت و مراجع تقلید، دل‌خوشی برای حمایت مجدد از وی ندارند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از مهر، اسدالله بادامچیان با اشاره به این نکته که احمدی‌نژاد می‌تواند در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری حضور پیدا کند، اظهار داشت: برای تحلیل موقعیت احمدی‌نژاد باید به این نکته توجه داشت که هنوز چهره جدیدی به میدان نیامده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تأکید بر این نکته که جریان اصولگرایی نمی‌خواهد از احمدی‌نژاد در انتخابات آتی حمایت کند، افزود: مجموعه اصولگرایان نمی‌خواهند برای انتخابات آتی ریاست‌جمهوری از احمدی‌نژاد حمایت کند و جامعه روحانیت و مراجع تقلید، دل‌خوشی برای حمایت مجدد از وی ندارند.

وی ادامه داد: باید به این نکته توجه داشت که احمدی‌نژاد حق قانونی دارد که دوباره برای انتخابات ریاست‌جمهوری نامزد و در این راستا فعالیت کند و اگر مردم به وی اعتماد مجدد کردند، رییس‌جمهور شود.

بادامچیان اضافه کرد: با تحلیل شرایط موجود، باید موضوعات و مسائل اقتصادی به‌عنوان محور اصلی در انتخابات آتی مورد توجه قرار گیرد، زیرا مردم در این زمینه با مشکلات متعددی مواجه هستند.

وی عنوان کرد: مشکلات اقتصادی مردم توسط دولت روحانی و احمدی‌نژاد برطرف نشده و مقام معظم رهبری نیز با صراحت فرمودند که مشکلات اقتصادی کشور مربوط به تحریم نیست و به عملکرد دولت فعلی، قبلی و اسبق باز می‌گردد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه یادآور شد: با توجه به وضعیت موجود، باید تحلیل درست و واقع‌بینانه‌ای از شرایط داشته باشیم و با این تحلیل، به‌نظر می‌رسد که جامعه نیازمند چهره جدید است.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس