تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] باجه‌های تلفن معروف انگلیسی کاربرد جدیدی یافته‌ و از این پس این باجه‌های قرمز رنگ که تعداد آنها سال به سال کمتر می‌شود به دستگاه‌های توزیع خوراکی و نوشیدنی، چاپگر و اسکنر مجهز خواهند شد. به گزارش ایسنا، تعدادی از این باجه‌های تلفن به شکل یک دفتر کار کوچک در می‌آیند و افرادی که […]

[ad_1]

باجه‌های تلفن معروف انگلیسی کاربرد جدیدی یافته‌ و از این پس این باجه‌های قرمز رنگ که تعداد آنها سال به سال کمتر می‌شود به دستگاه‌های توزیع خوراکی و نوشیدنی، چاپگر و اسکنر مجهز خواهند شد.

به گزارش ایسنا، تعدادی از این باجه‌های تلفن به شکل یک دفتر کار کوچک در می‌آیند و افرادی که قصد استفاده از آن را دارند می‌توانند با پرداخت چند پوند از خط تلفن و اینترنت وای فای نیز بهره‌مند شوند.

قرار است ۵۰ باجه تلفن قرمز تا کریسمس و تعطیلات سال نو به شکل جدید دربیایند و مسئولان این طرح امیدوارند در سال آینده نیز کاربری ۳۰۰ باجه دیگر را در سراسر کشور تغییر بدهند.

به گزارش یورونیوز، تعداد این باجه‌ها در سراسر انگلیس در دهه ۹۰ میلادی ۷۸ هزار دستگاه بود اما اکنون به ۷۰۰۰ در سراسر این کشور کاهش یافته است. گسترش تلفن‌های خانگی و تلفن‌های همراه موجب شده تا این باجه‌های تلفن کاربرد خود را طی سال‌های اخیر از دست بدهند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس