تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاپیتان جوان اینتر پس از گلزنی مقابل یووه عنوان کرد: یووه یکی از بهترین تیم‌هایی است که گلزنی به آن را دوست دارم. به گزارش ایسکانیوز، اینترمیلان شب گذشته در بازی حساس مقابل یوونتوس که مشهور به دربی ایتالیا است موفق شد با نتیجه ۲ بر یک پیروز شود و فشارها کمی از روی […]

[ad_1]

کاپیتان جوان اینتر پس از گلزنی مقابل یووه عنوان کرد: یووه یکی از بهترین تیم‌هایی است که گلزنی به آن را دوست دارم.

به گزارش ایسکانیوز، اینترمیلان شب گذشته در بازی حساس مقابل یوونتوس که مشهور به دربی ایتالیا است موفق شد با نتیجه ۲ بر یک پیروز شود و فشارها کمی از روی دی‌بوئر سرمربی نراتزوری برداشته شد.

مائور ایکاردی، زننده گل اول اینتر در مصاحبه با شبکه اسکای اسپورت عنوان کرد: یوونتوس یکی از محبوب ترین تیم‌هایی است که دوست دارم دروازه آن را باز کنم و به نوعی محبوب ترین قربانی من است.

کاپیتان جوان اینتر افزود: اگر تمام بازی‌های خود را مانند بازی امشب بازی کنیم بدون شک در تمام بازی‌ها موفق می‌شویم. یووه تیم بزرگی است در نتیجه این بازی برای من اهمیت زیادی داشت.

ایکاردی در پایان به حمایت از دی‌بوئر پرداخت و گفت: همیشه کار مربیان در فوتبال سخت است. آنها با ما تمرینات و تاکتیک‌های خود را انجام می‌دهند و ما باید آنها را در زمین پیدا کنیم. از زمانی که دی‌بوئر به اینتر آمده ما تشنه پیروزی هستیم و فشار زیادی بر روی مربی بود که با این پیروزی این فشار کم شد.

۷۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس