تاریخ انتشار: ۲۹ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] وبسایت خبر آنلاین: لوچیانو بایتی در شهر کوچک والتری در تپه‌های آلبان نزدیک رم زندگی می‌کند و زندگی خود را صرف تحصیل و باغبانی در خانه کوچکش کرده است. وی هر روز ساعت ۳ صبح از خواب بیدار می‌شود و مشغول مطالعۀ کتب درسی‌اش می‌شود. وی هم‌ اکنون ۱۵ مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد […]

[ad_1]

وبسایت خبر آنلاین: لوچیانو بایتی در شهر کوچک والتری در تپه‌های آلبان نزدیک رم زندگی می‌کند و زندگی خود را صرف تحصیل و باغبانی در خانه کوچکش کرده است. وی هر روز ساعت ۳ صبح از خواب بیدار می‌شود و مشغول مطالعۀ کتب درسی‌اش می‌شود.

وی هم‌ اکنون ۱۵ مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد از دانشگاه‌های ایتالیا دارد و هم‌ اکنون در تلاش برای گرفتن شانزدهمین مدرک دانشگاهی خود است.

این مرد رکورددار داشتن مدرک دانشگاهی است!/ از ادبیات و جرم‌شناسی تا فلسفه و گردشگری 

 

کتاب رکوردهای جهان، گینس نیز نام این مرد ایتالیایی را در سال ۲۰۰۲ و هنگامی‌که ۸ مدرک تحصیلی داشت، به ثبت رساند. وی در آن زمان مدارک تحصیلی در رشته‌هایی از جمله جامعه‌شناسی، ادبیات، حقوق، علوم سیاسی و فلسفه داشت و همۀ این مدارک را از دانشگاه معتبر ساپینزای رم کسب کرده بود.

لوچیانو پس از آن هفت مدرک دانشگاهی از جمله در رشته‌های جرم‌شناسی، استراتژی‌های نظامی و گردشگری کسب کرد.

 

این مرد رکورددار داشتن مدرک دانشگاهی است!/ از ادبیات و جرم‌شناسی تا فلسفه و گردشگری

لوچیانو بایتی هدف خود از این کار را نشان دادن توانایی مغزش عنوان کرده و گفته است که با مطالعۀ کتاب احساس آزادی می‌کند.

وی نخستین مدرک تحصیلی‌اش را در ۲۲ تا ۲۳ سالگی گرفته و بعد از آن در ۵۰ سالگی بار دیگر شروع به تحصیل کرده است. او علاوه بر تحصیل و گذران امور مربوط به زندگی روزمرۀ خود، از داوطلبان صلیب سرخ ایتالیا نیز به شمار می‌آید.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس